Szukaj

Gwiazda Netflixa zagra Violettę Villas! Jest do niej podobna?

Już wiadomo, kto zagra Violettę Villas w filmie biograficznym. W postać legendarnej artystki wcieli się Michalina Olszańska.

Margaret miała wcielić się w postać Violetty Villas w filmie o życiu i twórczości legendarnej artystki. Przez jej silny wokal, a także podobieństwo do znanej piosenkarki, była najmocniejszym kandydatem do roli gwiazdy wszech czasów. Młoda piosenkarka miała odegrać sceny z okresu młodości Villas, gdy jej talent oklaskiwała publiczność na całym świecie. Okazuje się jednak, że w wyścigu o rolę jednej z legend muzycznych wyprzedził ją ktoś inny.

Jak informuje Pudelek, Michalina Olszańska zagra Violettę Villas. Aktora jest jedną z najbardziej obiecujących gwiazd młodego pokolenia. Niedawno m.in. wystąpiła w pierwszym serialu Netflixa 1983, gdzie zagrała u boku Macieja Musiała oraz Edyty Olszówki.

Olszańska, chociaż ze środowiskiem artystycznym związana jest od lat, unika komentowania tematu swojej nowej roli. Stara się też, by z butami nie wchodzono jej w życie prywatne. Dlaczego?

Jestem za tym, żeby nie mylić zawodu aktora z zawodem celebryty. Chciałabym, żeby ludzie oglądali postacie, które gram, a nie mnie z jakąś pulą poglądów. Chyba łatwiej uwierzyć w postać, jeśli mniej się wie o aktorze, prawda? – przyznała w wywiadzie dla Elle. 

Z takim podejściem nie mamy wątpliwości, że widzowie docenią Olszańską w roli Violetty Villas.

Film biograficzny o Villas – dlaczego powstaje?

Chociaż na ten moment nie wiadomo kiedy ruszą prace nad filmem, od lat niezmienny jest powód, dla którego ma zostać stworzony. Jak przyznał w jednym z wywiadów syn Violetty – Krzysztof Gospodarek, ma on pomóc odczarować wizerunek legendarnej gwiazdy, który przez lata wykreowany został przed poczytne tabloidy:

Ludzie znają gwiazdy z portali, gazet, czasopism, nie zdając sobie sprawy z tego, co jest za tym, czym to jest opłacone, co człowiek traci, z czego musi zrezygnować, jak wygląda prawdziwa pasja czy może i chce być wolny. (…) To projekt, który zaczynamy realizować od zera, musimy zacząć myśleć o osobach, które mogą nam pomóc, ale nie chodzi o przypadkowych ludzi. To muszą być ludzie, którzy pomogą nam zrobić tak, jak chcemy.

Data premiery wciąż nie jest znana. Nieoficjalnie mówi się o jesieni 2020 roku.

Zobacz: Tego nikt nie wiedział! Violetta Villas pobiła Zofię Czerwińską po wspólnym spektaklu w USA! “Dostałam w mordę od Villas”!

Zobacz: Michał Wiśniewski wyjawił dramatyczne sekrety z prywatnego życia Violetty Villas! Nie owijał brutalnej prawdy w bawełnę!

Zobacz: Groby największych polskich gwiazd. Zobacz, gdzie pochowano Korę, Annę Przybylską, Violettę Villas


Który hit Violetty Villas jest Twoim ulubionym?

×