Odpadła z „The Voice” na życzenie Michała Szpaka. Teraz wraca z premierowym singlem

Michał Szpak, Violet Oliferuk

Michał Szpak, Violet Oliferuk

Violet Oliferuk z piosenką Przezroczysta wraca na tapetę. Uczestniczka The Voice of Poland, która wypadła z programu na prośbę Michała Szpaka, właśnie wydała swój pierwszy singiel. Jak sama twierdzi – hitem nie będzie, ale… Posłuchajcie.

Przez The Voice of Poland przewinęło się ponad 200 uczestników, ale tylko kilku z nich zagrzało swoje miejsce na rynku muzycznym na dłużej. Do grona nieoczekiwanych „zwycięzców” show dołączyła Violet Oliferk, którą publiczność poznała w poprzednim sezonie.

Violet na co dzień mieszka w Los Angeles, gdzie miesiącami pracowała nad swoim debiutanckim albumem. Żeby wokalnie wypaść jak najlepiej, zapisała się na lekcje śpiewu do nauczyciela gwiazd – Stevie’ego Mackeya, który znany jest ze współpracy z takimi artystami jak: Jennifer Lopez, JoJo, Selena Gomez czy Lenny Kravitz. Efekty ćwiczeń pod okiem mistrza od emisji głosu mogliśmy ocenić w trakcie The Voice, w którym trafiła do drużyny swojego przyjaciela – Michała Szpaka.

Niestety przygoda Oliferuk z widowiskiem Dwójki nie trwała długo. Michał szybko wyeliminował swoją „psiapsi” z programu, pozbawiając jej dalszej walki o zwycięstwo. Na szczęście ich relacja nie ucierpiała po sytuacji, która kosztowała Violet sporo stresu. Wydaje się, że Violet nie żywi urazy do swojego mentora, a przy tym może liczyć na jego wsparcie. Szpak właśnie pochwalił się jej pierwszym sukcesem.

Violet Oliferuk – Przezroczysta. Piosenka przyjaciółki Michała Szpaka

Violet Oliferuk wydała debiutancki singiel pod tytułem Przezroczysta. Co ciekawe wokalistka jest pewna, że utwór nie będzie hitem, „ale ma to gdzieś”. Do promocji swojej piosenki zatrudniła nawet profesjonalną agencję pr – Dobre media, której przewodniczy Aldona Wleklak, menadżerka z ogromnym doświadczeniem zawodowym.

PRZEZROCZYSTA.
TO NIE BEDZIE HIT ALE MAM TO GDZIEŚ.
Zawsze myślałam że mój pierwszy singiel to będzie dynamit… Wszyscy tak myśleli.
Ja jestem wariatka… Ale okazało się, że gdy zaczęliśmy pracować nad utworami… Żadna energetyczna propozycja nie była dla mnie.
Ta piosenka opisuje ostatnie pół roku mojego życia.
Gdybym wtedy śpiewała o tym że jestem szczęśliwa musiałabym kłamać.
Wszystko co wydarzyło się gdy wróciłam do Polski by znów zawalczyć o swoje marzenia było dla mnie dużo trudniejsze niż założyłam. Oczekiwania, presja, wyścig ze wszystkimi którzy mają pomysł na to kim powinnam być i kogo mam słuchać. Bo przecież wszyscy wiedza najlepiej.
Sama wystawiłam się na ocenę, zostałam jej poddana – „…skończony sen…”.
Na końcu jednak ocenić samą siebie – i nie żałuje niczego co się wydarzyło.
W ostatnie pół roku przeżyłam 10 lat, zacementowałam i stworzyłam relacje które zostaną ze mną do końca życia i dowiedziałam się o sobie, że nieważne gdzie dojdę, ważne że idę a czasem nawet biegnę tak szybko, że aż mi cycki podskakują!!
Wszystkie emocje które wtedy przelewały się tydzień po tygodniu przez moje życie dziś wlane są w jedną piosenkę.
Oddaje Wam swoje serce.
A jak ten dziwny okres minie to dowale Wam radością w muzie!!! Bo jest jej we mnie znów coraz więcej.
Najważniejsze na koniec: Dziękuję Piotrze Siejce i Mackowi Wasio za to że się spotkaliśmy. To dzięki Wam mam tą piosenkę. Moim przecudownym siostrom za codzienne wsparcie, fanom ktorzy nie opuscili mnie po @voiceofpoland
I oczywiscie cudownym przyjaciolom ktorzy byli przy mnie w tym trudnym czasie. Kocham was.

Do stworzenia utworu Violet zaprosiła Piotra Siejkę, który współpracował m.in. z Edytą Górniak, Natalią Kukulską czy Kasią Cerekwicką. Tekst do Przezroczystej napisał natomiast Maciek Wasio. Viola zrealizowała więc swoje marzenie z dzieciństwa i śmiało mówi, że nie wyobraża sobie, aby ktoś inny lepiej trafił w to, co chciała przekazać.

Michał Szpak jest zachwycony Przezroczystą, a wy?


Violet Oliferuk – Przezroczysta

Violet Oliferuk – Przezroczysta

Violet Oliferuk i Michał Szpak

Violet Oliferuk i Michał Szpak

Violet Oliferuk – Przezroczysta

Violet Oliferuk – Przezroczysta

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×