Szukaj

Viola Kołakowska będzie nosić Tomka Karolaka na rękach! Dzięki niemu zarobi ogromne pieniądze!

viola kołakowska

Ile Viola Kołakowska zarobi za udział w Agencie?

Viola Kołakowska ma powody do zadowolenia. Jak donosi Super Express w Agencie aktorka zarobi 100 tys. zł! Nie jest to jednak zasługa wyłącznie jej samej. Pomógł jej Tomasz Karolak!

Viola Kołakowska choć już od dłuższego czasu skupia się wyłącznie na wychowywaniu dzieci, a pracę zawodową odstawiła na drugi plan, stale bryluje na warszawskich salonach. W zeszłym roku doszła do wniosku, że nadszedł czas na nowe wyzwania, przyjęła propozycję TVNu i wystąpiła w czwartej edycji programu Agent Gwiazdy.

Na konferencji hitowej produkcji stacji zdradziła, że była to przygoda jej życia. Zaprzyjaźniła się m.in z Edytą Górniak – która jak można było się spodziewać, była najdroższa gwiazdą show. Jakiś czas temu media informowały, że diwa zainkasuje za swój udział aż 400 tys. zł. Choć różnica w wynagrodzeniu pomiędzy nią, a pozostałymi uczestnikami jest olbrzymia, to stawka Violi i tak robi wrażenie. Super Express donosi, że była modelka zarobi cztery razy mniej, niż jej nowa koleżanka:

Viola zarobi w “Agencie” 100 tys. złotych. A jeśli okaże się, że to ona jest agentem, do jej kieszeni wpłynie dodatkowe 100 tys. zł – mówi jeden z pracowników TVN.

Okazuje się, że takich stawek modelka nie zawdzięcza tylko sobie. Ponoć to ojciec jej dzieci Tomasz Karolak nauczył ją tak owocnych negocjacji:

Viola negocjowała ostro. To Karolak pouczył ją, jak rozmawiać z produkcją o stawkach. Dawał jej rady, jak prowadzić rozmowy. On ma w tym ogromne doświadczenie i jako dyrektor teatru i jako wzięty aktor. On negocjuje non stop. Pomógł więc Violi – donosi Super Express.

Jeśli to prawda, to Tomkowi należą się wielkie brawa! W końcu nie każdy może liczyć na sześciocyfrową stawkę za udział w programie telewizyjnym. 😉

Wiemy wszystko o relacji Violi Kołakowskiej i Tomasza Karolaka! Rozgadała się przed naszą kamerą i wyjawiła co ich łączy [WIDEO]

Obsada „Agent Gwiazdy 4” na konferencji prasowej: Kinga Rusin, Maria Sadowska,Edyta Górniak, Viola Kołakowska

Viola Kołakowska promuje program „Agent Gwiazdy”. Spójrzcie tylko na tę sukienkę!


Śledzisz program Agent – Gwiazdy?

×