Szukaj

Syn Krzysztofa Ibisza debiutuje z nim na scenie. Dumna jak paw Anna Nowak-Ibisz wcale nie kryje wzruszenia

Anna Nowak-Ibisz dumna z syna

Anna Nowak-Ibisz dumna z syna

Syn Krzysztofa Ibisz i Anny Nowak-Ibisz, Vincent, już dziś zadebiutuje u boku ojca na scenie. Faktem pochwaliła się na Instagramie dumna mama. Co napisała?

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz po rozstaniu utrzymują bardzo dobre relacje. W końcu wciąż łączy ich wspólny syn, 14-letni Vincet. Para byłych małżonków powinna być przykładem dla innych rodziców, którzy są po rozwodzie, bo widać, że dobro syna jest dla nich priorytetem, a prywatne animozje odkładają z myślą o potomku. Pokazali w tym wielką klasę. Cała trójka spędza nawet razem czas. Jest miło i rodzinnie.

Dodatkowo bardzo się wspierają w zawodowych projektach. Okazuje się, że Vincent ma w genach scenę. Już dzisiaj w Polsacie zadebiutuje razem z ojcem. Dumna Anna pochwaliła się na Instagramie.

Syn Krzysztofa Ibisza: debiut na scenie u boku ojca

Anna Nowak-Ibisz już jakiś czas temu zdradziła, że Vincent lubi podglądać swojego tatę przy pracy. Widzieliśmy już wspólne zdjęcia panów z planu Tańca z gwiazdami.

Jednak nastolatek ma okazje zrobić kolejny krok, bo dzięki propozycji kabaretu Paranienormali, zadebiutuje u boku ojca na najprawdziwszej scenie. O wszystkim poinformowała dumna Anna Nowak-Ibisz, wcale nie kryjąc zachwytu i wzruszenia.

Powiem Wam tak – dumna jestem jak paw a nawet jak pawian i jak typowa matka. Jeden telefon ściągnął nas natychmiast z Juraty ! Tak zadowolonego młodego wracającego z wakacji dawno nie widziałam ! Panowie wystąpili razem na scenie i zdradzę Wam tylko, że to syn miał mniejszą tremę. Genów sceny nie wydłubiesz! Dostajesz je do kołyski i ziarno zostaje zasiane – rozpoczęła wpis.

Następnie zdradziła kulisy nagrania i zaprosiła widzów na program, który do obejrzenia będzie już dzisiaj w Polsacie. Podziękowała także kabareciarzom za możliwość, jaka stworzyli jej synowi.

Patrzyłam na nich razem z ogromnym ciepłem w sercu, przynosiłam wodę, kawkę, tekst podrzucałam nawet – prowadzącemu, nie synowi i było strasznie fajnie! Dziękujemy kabaretowi @kabaretparanienormalni za zaproszenie i za pomysł! PANOWIE oglądam Was dzisiaj bezapelacyjnie. I choć to wbrew mojej religii. Drodzy Państwo Całym sercem ZAPRASZAM DZISIAJ do POLSATU @polsatofficial o godz.21.10. Wystąpią dwa słońca Ojciec i syn w jubileuszu kabaretu Paranienormalni. Dobrej zabawy Państwu życzę.

View this post on Instagram

Powiem Wam tak – dumna jestem jak paw a nawet jak pawian i jak typowa matka ✌️🔥 Jeden telefon ściągnął nas natychmiast z Juraty ! Tak zadowolonego młodego wracającego z wakacji dawno nie widziałam ! Panowie wystąpili razem na scenie i zdradzę Wam tylko, że to syn miał mniejszą tremę 😉 Genów sceny nie wydłubiesz! Dostajesz je do kołyski i ziarno zostaje zasiane 🙌🏻 Patrzyłam na nich razem z ogromnym ciepłem w sercu, przynosiłam wodę, kawkę, tekst podrzucałam nawet – prowadzącemu, nie synowi 😉 i było strasznie fajnie! Dziękujemy kabaretowi @kabaretparanienormalni za zaproszenie i za pomysł! PANOWIE oglądam Was dzisiaj bezapelacyjnie 🔥 I choć to wbrew mojej religii😜Drodzy Państwo Całym sercem ZAPRASZAM DZISIAJ do POLSATU @polsatofficial o godz.21.10 📌 Wystąpią dwa słońca Ojciec i syn w jubileuszu kabaretu Paranienormalni 😄🙌🏻 Dobrej zabawy Państwu życzę 🙋🏻‍♀️#kabaret #syn #polsat #ojciecisyn #razem #familytime #scena #premiera #doświadczenie #frajda #paranienormalni #duma #sercematki #jaramsie 🙈😄🙏🔥 @krzysztof_ibisz_official @vincentibisz

A post shared by Anna Nowak Ibisz (@anna_nowak_ibisz_official) on

Internauci nie mają wątpliwości, że Vincent poradził sobie śpiewająco, mając za rodziców tak charyzmatyczne osobowości telewizyjne. Płyną gratulacje dla dumnej mamy, a komplementom i zapewnieniom, że wszyscy zasiadają przed odbiornikami, nie ma końca.


Krzysztof Ibisz i Vincent Ibisz - jubileusz kabaretu Paranienormalni

Krzysztof Ibisz i Vincent Ibisz - jubileusz kabaretu Paranienormalni

Krzysztof Ibisz i Vincent Ibisz - jubileusz kabaretu Paranienormalni

Krzysztof Ibisz i Vincent Ibisz - jubileusz kabaretu Paranienormalni

Krzysztof Ibisz i Vincent Ibisz - jubileusz kabaretu Paranienormalni

Krzysztof Ibisz i Vincent Ibisz - jubileusz kabaretu Paranienormalni

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×