Viki Gabor podziękowała Natalii Oreiro za to, co zrobiła dla niej w sylwestra. Wspaniały gest gwiazdy

Viki Gabor i Natalia Oreiro

Viki Gabor i Natalia Oreiro

Viki Gabor była jedną z ozdób sylwestra TVP 2019. Jak się okazuje, bardzo podziwia inną z gwiazd występujących tej nocy. Jaką niespodziankę zrobiła jej Natalia Oreiro.

Viki Gabor była jedną z gwiazd Sylwestra Marzeń TVP. Niestety, zwyciężczyni Eurowizji Junior przydarzyła się przykra przygoda na początku występu. O jej wpadce natychmiast zrobiło się głośno – wiadomo jednak, że nie ona jest za nią odpowiedzialna. Inną gwiazdą nocy była Natalia Oreiro, wokół występu której też pojawiły się kontrowersje. 

Viki Gabor zdjęcie z Natalią Oreiro – co napisała nastoletnia gwiazda?

Viki Gabor wystąpiła około 21.30. Jej występ został przyjęty ciepło, mimo wpadki z dźwiękiem. Nastoletnia gwiazda zaśpiewała swój eurowizyjny przebój. Występem pożegnała i podsumowała stary rok. Na koniec udało jej się sfotografować z Natalią Oreiro, wielką gwiazdą sylwestra Dwójki, która zaopiekowała się młodą wokalistką za kulisami i okazała się świetnym kompanem.

To był wspaniały rok z jeszcze lepszym zakończeniem. Dziękuje Wam – za wszystko i życzę Wam tego co najlepsze.
Pora wracać do pracy – kolejne niespodzianki już blisko, kto nie może się doczekać?

P.S. Na zdjęciu z niesamowitą @nataliaoreiro_oficial po występie podczas @sylwestermarzen – napisała nastolatka.

View this post on Instagram

[PL⤵️] It has been an amazing year with even a better ending! ????????????Thank you – for everything, I wish you all the best ???? I’m coming back to work – new surprises coming soon – who can’t wait? ❤ PS. Thank you @nataliaoreiro_oficial for a great company at @sylwestermarzen . To był wspaniały rok z jeszcze lepszym zakończeniem ????Dziękuje Wam – za wszystko i życzę Wam tego co najlepsze ???? Pora wracać do pracy – kolejne niespodzianki już blisko, kto nie może się doczekać? ???? P.S. Na zdjęciu z niesamowitą @nataliaoreiro_oficial po występie podczas @sylwestermarzen ???? . #viki #vikigabor #nataliaoreiro #oreiro #sylwester #newyearseve #sylwestermarzeń #wearethesuperheroes #cambiodolor

A post shared by Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial) on

Dla Viki Gabor zdjęcie z idolką było świetnym prezentem na zakończenie stałego roku. To bardzo miły gest ze strony urugwajskiej gwiazdy. Z pewnością nastolatka zapamięta ten wieczór na długo. W angielskim opisie fotografii Gabor podziękowała Oreiro za jej wspaniałe towarzystwo, co może oznaczać tylko jedno, że spędziły ze sobą jakiś czas na backstag’u festiwalu.

Wpisem Viki byli zachwyceni jej obserwujący:

  • Ogień.
  • Świetne zdjęcie!
  • Super.
  • Czekamy na nowe projekty!
  • Ale piękne kobietki! – piszą zachwyceni.

Zobacz: Sylwester 2019: Natalia Oreiro w trzech kreacjach! Z każdą kolejną jej dekolt był coraz bardziej głęboki


Viki Gabor z Natalią Oreiro na Sylwestrze Marzeń 2019

Viki Gabor z Natalią Oreiro na Sylwestrze Marzeń 2019

Viki Gabor – Sylwester 2019 TVP

Viki Gabor – Sylwester 2019 TVP

Sylwester TVP 2019 - Viki Gabor

Sylwester TVP 2019 - Viki Gabor

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×