Viki Gabor pozbyła się grzywki – swojego znaku rozpoznawczego. Teraz jest nie do poznania

Viki Gabor

Viki Gabor

Viki Gabor przyzwyczaiła nas do swojej charakterystycznej grzywki. Niedawno jednak pokazała się w odsłonie, w jakiej jeszcze jej nie widzieliśmy. Jak nastoletnia gwiazda wygląda z zaczesanymi włosami?

Viki Gabor ma dopiero 12 lat, a już zapracowała na status gwiazdy. Szerszej publiczności dała się poznać w The Voice Kids, gdzie w finale zajęła drugie miejsce. W specjalnych odcinkach Szansy na Sukces, w których stawką było reprezentowanie Polski w konkursie Eurowizji, piosenką Superhero zawojowała serca jury i widzów, zdobywając maksymalną liczbę punktów. 24 listopada wygrała dziecięcą Eurowizję, i od tamtej pory jej kariera ciągle się rozwija. Po rewelacyjnie przyjętych utworach – Superhero oraz Ramię w ramię (w duecie z Kayah) – niedawno przedstawiła nowy, anglojęzyczny singel Getaway. Szykuje się prawdziwy przebój, a zadbał o to między innymi Fridolin Walcher, producent hitu Zary Larsson Lush Life oraz singla Chainsmokers Takeaway.

Oprócz silnego głosu, jej znakiem rozpoznawczym jest fryzura z grzywką. Jak wygląda bez niej?

Viki Gabor bez grzywki

Viki Gabor odkąd ją poznaliśmy, jako zdolną, bardzo młodą wokalistkę, pokazuje się niezmiennie w takiej samem fryzurze – albo ma włosy rozpuszczone, albo zaczesane w kucyk, ale niezmiennie z grzywką.

Na Instagramie śledzi ją ponad 450 tysięcy obserwatorów i to im pokazała się w relacji w zupełnie innej odsłonie. Wspominała w nim o płycie, na której znajduje się jej utwór. Viki przestrzegała zasad izolacji domowej i przez ostatnie miesiące nie odwiedzała fryzjera. Jej grzywka urosła już na tyle, że musiała ją spiąć wsuwkami, więc możemy ją zobaczyć w zupełnie innym niż zwykle wydaniu.

Młoda wokalistka wygląda tak samo dobrze, jak w ciężkiej grzywce. Może to pierwszy krok w kierunku zmiany wizerunku. Kto wie?


Viki Gabor bez grzywki

Viki Gabor bez grzywki

Viki Gabor bez grzywki

Viki Gabor bez grzywki

Viki Gabor podczas koncertu Eurowizja. Światło dla Europy

Viki Gabor podczas koncertu Eurowizja. Światło dla Europy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×