Najpierw ostry makijaż a teraz TO. Fani nie oszczędzili Viki Gabor za zmiany w wyglądzie. „Ależ to obrzydliwie wygląda”. Posypały się gormy

Viki Gabor

Viki Gabor

Viki Gabor wrzuciła do sieci kilka nowych zdjęć, a fani nie kryją oburzenia. Tym razem nie poszło o ostry i wyzywający makijaż. Zauważyli coś zupełnie innego. Posypała się lawina krytycznych komentarzy. 

Viki Gabor urodziła się w 2007 roku w Hamburgu w Niemczech. Tuż po narodzinach jej rodzice zdecydowali się na przeprowadzkę do Polski, a następnie do Wielkiej Brytanii. Po siedmiu latach wrócili jednak do kraju i zamieszkali w Krakowie. Dziś 14-latka jest jedną z największych gwiazd młodego pokolenia.

Sukces na muzycznej scenie zapewnił jej udział w programie The Voice. W talent show dała się poznać z jak najlepszej strony, a to zaowocowało kolejnym sukcesem. Nastolatka została reprezentantką Polski podczas Eurowizji Junior.

Na scenie w Gliwicach wykonała piosenkę Superhero, która zapewniła jej zwycięstwo podczas konkursu piosenki. Tym samym powtórzyła wielki sukces Roskany Węgiel, która rok wcześniej zapewniła sobie pierwsze miejsce. Po tym wydarzeniu jej kariera ruszyła jak z kopyta. Wydała debiutancki album Getaway.

Roksana Węgiel skrytykowana za długie paznokcie

Viki Gabor dorasta na oczach swoich fanów, a tych zgromadziła wokół siebie całkiem pokaźne grono. Skrzętnie obserwują oni jej poczynania, a także to, co publikuje na Instagramie. Tam jednak nie raz doszło już do sporej burzy w komentarzach przez odważne makijaże, które prezentuje nastolatka. Tym razem jednak zaskoczyła inną zmianą w wyglądzie i ściągnęła na siebie lawinę krytyki.

Wiki wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pokazuje odważnie pomalowaną twarz, ale to jej ekstremalnie długie paznokcie wywołały spore oburzenie.

Viki Gabor Krytykowana za paznokcie

Viki Gabor Krytykowana za paznokcie

Pod postem młodej wokalistki wywiązała się prawdziwa burza, a obserwatorzy uważają w większości, że jest nieco za młoda nie tylko na ostry makijaż, ale też wyzywające paznokcie.

 • GDZIE SĄ RODZICE? aaa liczą pieniążki. Dziewczyno korzystaj z dzieciństwa, młodości, bo nigdy nie wróci!!!
 • Ależ to obrzydliwie wygląda. Po co robić z siebie na siłę 50-latkę?
 • Te paznokcie to przesada, według mnie to mega sztucznie wygląda.
 • Oj te paznokcie są tragicznie zrobione.
 • Podziwiam, że umiesz funkcjonować w tak długich paznokciach.
 • Wait… Ile ty masz lat? Bo wyglądasz mi na 30- stke…

Pojawiły się też osoby, które stanęły w obronie Viki i uważali, że krytyczne komentarze są nieco przesadzone.

 • Niektórzy to przesadzają z tymi komentarzami. Dużo dziewczyn chodzi z większymi paznokciami (już pomijam fakt że mogły zostać doklejone na potrzeby zdjęć, czy koncertu) jeszcze bardziej wymalowane, a bez przerwy hejt leci na Viki…

Niestety młoda gwiazda przez swoje eksperymenty z wyglądem ciągle musi mierzyć się z krytyką.


Viki Gabor Krytykowana za paznokcie

Viki Gabor Krytykowana za paznokcie

Viki Gabor Krytykowana za paznokcie

Viki Gabor Krytykowana za paznokcie

Viki Gabor Krytykowana za paznokcie

Viki Gabor Krytykowana za paznokcie

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jest błąd . Powinno być Viki Gabor skrytykowana za długie paznokcie, a nie Roksana Węgiel

 • Gość pisze:

  Jest pelnoletnia I robi to co uwaza za stosowne.Rodzice moga wspierac a uklady z rodzicami ma bardzo dobre.Komentatorzy nie musza sie zamartwiac ,napewno maja swoje zmartwienia.

 • Gość pisze:

  Nie no tragedia. Ta dziewczyna nie zdaje sobie sprawy z tego co robi. Gdzie rodzice że pozwalają na takie rzeczy.

 • Gość Toja pisze:

  Na tych zdjęciach wygląda dla mnie na pustą panienkę, która interesuje się tylko makijażem, kosmetykami. Nie ma tu radosnej nastolatki paplajacej z koleżankami, biegającej z nimi do kina czy sklepu. Nie ma też nastolatki intelektualistki zainteresowanej nauką, książka czy czymkolwiek. Ale cóż wybrała drogę chwilowej kariery i zarobienia kasy, a rodzice to zaakceptowali bo im to się opłaca. Jest w nich trochę tej cyganskiej mentalności i tyle. Jestem szczęśliwa, bo mam dwie czternastoletnie wnuczki, które są radosne, rozwijają swoje pasje, mają przyjaciół i chętnie się uczą. Nie stroją min zblazowanej pannicy, która gardzi wszystkimi.

 • Gość pisze:

  Póki co jedynie Sara James zachowuje się adekwatnie do swojego wieku . Zarówno Roksana od pewnego czasu pełnoletnia i teraz Viki robią wszystko , żeby je odbierano jakby miały o kilka lat więcej . Po przekroczeniu pewnego wieku będą chciały powrócić do lat młodości

 • Gość pisze:

  Jedna prześciga druga, czyli nie wiadomo ktora głupsza, czy ona czy ta od tego dzieciatego tłuścioszka. Oby Sara James została na drodze wokalnej

 • gościu pisze:

  W jaki sposób korzysta się z toalety przy tak długich paznokciach? Nie przebijają papieru toaletowego, bo przecież nie wszędzie są bidety (a nawet jeśli to i tak trzeba skorzystać z papieru)!

 • Gość pisze:

  Przyłączam się do krytyki. Czy ta dziewczyna chodzi do szkoły?? W żadnej szkole podstawowej nie ma zgody na taką tapetę i tak obrzydliwe paznokcie.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×