Szukaj

„Eurowizja Junior 2020” jeszcze się nie zaczęła, a Viki Gabor już jest największą gwiazdą. Olśniła w nowej fryzurze

Viki Gabor

Viki Gabor

Viki Gabor pojawiła się na konferencji prasowej, która promowała Eurowizję Junior 2020. Piosenkarka pochwaliła się nową fryzurą. W takim wydaniu z daleka przyciągała uwagę.

Viki Gabor w zeszłym roku reprezentowała Polskę podczas konkursu Eurowizja Junior 2019. Wykonała piosenkę Superhero, która podbiła serca słuchaczy. Nastolatka sięgnęła po główną wygraną. Od tego momentu jej kariera ruszyła z kopyta. Piosenkarka w wolnych od nauki chwilach bierze udział w kampaniach reklamowych, nagrywa piosenki z bardziej doświadczonymi artystami, a także pojawia się w programach rozrywkowych.

Tak jak niedawno, gdy wystąpiła podczas finału Tańca z gwiazdami. Na scenie zaśpiewała w duecie z Kayah. Razem wykonały hit Ramię w ramię, który jest chętnie słuchany przez internautów. Chociaż od premiery na YouTube minęło zaledwie dziesięć miesięcy, wyświetlono go już 39 miliona razy.

Tego wieczoru nastolatka przyciągała uwagę nie tylko swoim głosem, ale przede wszystkim wyglądem. Chociaż Viki jest znana ze swojej charakterystycznej grzywki, tym razem zupełnie z niej zrezygnowała.

Viki Gabor w nowej fryzurze. Jak wygląda nastolatka?

Gabor będzie jedną z gwiazd, które wystąpią podczas tegorocznego konkursu Eurowizja Junior 2020. Oprócz niej na scenie pojawią się także Roksana Węgiel, Alicja Szemplińska oraz Duncan Laurence. By jak najlepiej wypromować to wydarzenie, nastolatka w piątek wzięła udział w konferencji prasowej.

Gwiazda zaskoczyła nową fryzurą. Włosy spięła w wysoki kucyk, nie miała też grzywki. Postawiła na makijaż, w którym główną rolę odgrywa mocno podkreślone oko. Wybrała też na szałową stylizację. Ubrała się w czarną bluzkę wiązaną pod szyją. Dobrała do niej ciemne spodnie, a także skórzane buty sięgające za kostkę.

Chociaż Eurowizja Junior 2020 jeszcze się nie zaczęła, bez wątpienia Viki Gabor jest jedną z największych gwiazd.

Viki Gabor i Roksana Węgiel mają dobry kontakt

Warto wspomnieć, że Gabor jest drugą polską artystką, która wygrała Eurowizję Junior. Rok wcześniej udało się to też Roksanie Węgiel. Nastoletnie gwiazdy mają ze sobą kontakt. Dowodem może być fakt, że Viki wysłała swojej koleżance prezent, którym ta pochwaliła się w rozmowie z Jastrząb Post:

 Miło w ogóle z jej strony, bo wysłała do mnie takiego boksa, płytę, bluzę. Także dzięki Viki, pozdrawiam Cię. Trzymam kciuki za tę dziewczynę. Jest cudowna.

Całość rozmowy można znaleźć tutaj.


Viki Gabor

Viki Gabor

Viki Gabor

Viki Gabor

Mateusz Szymkowiak, Viki Gabor, Eurowizja Junior 2020

Mateusz Szymkowiak, Viki Gabor, Eurowizja Junior 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×