Viki Gabor została w domu i rozjaśniła włosy. Nowa fryzura nastolatki zachwyca

Viki Gabor rozjaśniła włosy

Viki Gabor rozjaśniła włosy

Viki Gabor daje bardzo dobry przykład swoim fanom i została w domu. Poddała się dyrektywom, ale najwyraźniej się nie nudzi. Na najnowszych zdjęciach ma wyraźnie jaśniejsze włosy. Jak wygląda?

Viki Gabor w listopadzie 2019 roku wygrała Eurowizję Junior i zyskała niesamowitą popularność. W swoim dorobku ma zaledwie trzy piosenki, ale już teraz może poszczycić się statusem gwiazdy. Nastolatka ma rzeszę fanów, którzy ją uwielbiają. Regularnie pojawia się na najważniejszych wydarzeniach muzycznych w kraju, a do tego cieszy się sporym uznaniem wśród krytyków.

Swoimi sukcesami dzieli się z internautami na Instagramie. Tam też uchyla rąbka swojego życia prywatnego. Ostatnio daje dobry przykład i w czasie koronawirusa zostaje w domu, czym pochwaliła się w sieci. My jednak zauważyliśmy, że na najnowszych zdjęciach ma wyraźnie jaśniejsze włosy.

Jak wygląda Viki Gabor w jaśniejszych włosach?

Młoda gwiazda opublikowała na Instagramie dwie przesłodkie fotografie ze swoim psiakiem. W ten sposób pokazuje fanom, że jest świadoma zagrożenia koronawirusem i dołączyła do osób, które nie wychodzą niepotrzebnie i nie narażają się na zarażenie, a jednocześnie nie przenoszą SARS-CoV-2 na innych.

Pamiętacie Mickey’a? Podczas akcji #zostanwdomu spędzam z nim mnóstwo czasu na zabawach i przytulaniu!  A Wy co robicie? #zostajewdomu – napisała Viki.

Jednak od razu rzuca się w oczy, że nastolatka ma wyraźnie jaśniejsze włosy.Czyżby nie tylko przytulała pieska, ale także eksperymentowała z kolorem fryzury? Orzechowy kolor bardzo pasuje Viki. Co piszą fani?

  • Piękna!
  • Słodko!
  • Ale słodziaki.
  • Kochammmm! – piszą internauci.

Mamy nadzieję, że fani wokalistki wezmą z niej przykład i pozostaną w domu.


Viki Gabor rozjaśniła włosy

Viki Gabor rozjaśniła włosy

Viki Gabor rozjaśniła włosy

Viki Gabor rozjaśniła włosy

Viki Gabor - gwiazdy przyłączyły się do akcji #zostanwdomu

Viki Gabor - gwiazdy przyłączyły się do akcji #zostanwdomu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×