Viki Gabor przyszykowała niezły prezent dla fanów z okazji swoich 13. urodzin. To niezła petarda

Viki Gabor

Viki Gabor

Viki Gabor z okazji swoich 13. urodzin podzieliła się z fanami ekscytującymi informacjami. Ta nastolatka dobrze wie, czego chce i realizuje marzenia.

Viki Gabor niedawno skończyła 13 lat, a już może pochwalić się statusem gwiazdy. Szerszej publiczności dała się poznać w The Voice Kids, gdzie w finale zajęła drugie miejsce. W specjalnych odcinkach Szansy na Sukces, w których stawką było reprezentowanie Polski w konkursie Eurowizji, piosenką Superhero zawojowała serca jury i widzów, zdobywając maksymalną liczbę punktów.

Następnie 24 listopada wygrała dziecięcą Eurowizję, i od tamtej pory jej kariera nabiera tempa. Po świetnie przyjętych utworach – Superhero oraz Ramię w ramię, w duecie z Kayah – przedstawiła nowy, anglojęzyczny singel Getaway. To prawdziwy przebój.

I to właśnie w dniu swoich urodzin nastolatka postanowiła się podzielić z fanami ekscytującymi nowinami.

Jaką niespodziankę ma dla fanów Viki Gabor?

Utwory Viki Gabor są chętnie grane przez wszystkie rozgłośnie radiowe i telewizje muzyczne w kraju. Jej fani z wielkim entuzjazmem przyjmowali każdy kolejny singiel, ale ciągle padało pytanie: kiedy płyta?

I w końcu, w dniu swoich 13. urodzin, nastoletnia gwiazda ogłosiła datę premiery swojego pierwszego krążka.

Kochani! W końcu mogę Wam to ogłosić! Oto okładka mojej debiutanckiej płyty! Jestem mega podekscytowana! Premiera „Getaway (Into My Imagination)” już 4 września 2020!
Mam nadzieję, że ten krążek pozwoli Wam na chwilę przenieść się ze mną do mojego świata pełnego muzyki!
Pre-save albumu jest już dostępny, link w moim bio!
Już w przyszłym tygodniu ruszy także preorder! Bądźcie czujni i śledźcie moje social media!
To chyba mój najlepszy prezent urodzinowy! – napisała podekscytowana.

View this post on Instagram

[ENG⤵️] Kochani! W końcu mogę Wam to ogłosić! Oto okładka mojej debiutanckiej płyty! Jestem mega podekscytowana! Premiera "Getaway (Into My Imagination)" już 4 września 2020!???? Mam nadzieję, że ten krążek pozwoli Wam na chwilę przenieść się ze mną do mojego świata pełnego muzyki!❤️ Pre-save albumu jest już dostępny, link w moim bio! Już w przyszłym tygodniu ruszy także preorder! Bądźcie czujni i śledźcie moje social media! To chyba mój najlepszy prezent urodzinowy! ❤️ Guys! Finally I can share with you this exciting news! I present you the cover of my debut album! I'm so excited! "Getaway (Into My Imagination)" will be available everywhere on 4th of September! ???? I hope that this album will give you the possibility to understand and feel my world, full of music! ❤️ You can pre-save it now! Link is in my bio! ???? I think it's the best birthday present ever! ❤️ #viki #vikigabor #new #album #deutalbum #getawayintomyimagination

A post shared by Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial) on

Jak można się domyślać, wiadomość zelektryzowała fanów Viki. W komentarzach nie brakuje gratulacji, a internauci już zaczynają odliczać dni do daty premiery płyty idolki.


Viki Gabor ogłasza premierę nowej płyty

Viki Gabor ogłasza premierę nowej płyty

Viki Gabor - urodziny

Viki Gabor - urodziny

Viki Gabor bez grzywki

Viki Gabor bez grzywki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×