Szukaj

Viki Gabor słodko nazwała Kayah: „Jest ode mnie troszeczkę starsza”. Nie uwierzycie, jak do niej mówi

Viki Gabor

Viki Gabor

Viki Gabor opowiedziała o współpracy z Kayah. Jaki pseudonim wybrała dla bardziej doświadczonej koleżanki z branży? To naprawdę urocze.

Odkąd Viki Gabor zwyciężyła Eurowizję Junior jej kariera ruszyła z kopyta. Chociaż nastolatka wciąż chodzi do szkoły, umiejętnie łączy edukację z zawodowymi zobowiązaniami. W wolnych chwilach bierze udział w kampaniach reklamowych, prowadzi konto w mediach społecznościowych, nagrywa piosenki z bardziej doświadczonymi artystami.

Na swoim koncie ma m.in. współpracę z Kayah. Ich utwór Ramię w ramię, choć jest na YouTubie zaledwie dziewięć miesięcy, zdobył już prawie 38 milionów wyświetleń. Nastoletnia artystka w jednym z wywiadów zdradziła, jak wyglądało ich pierwsze spotkanie:

Mama i babcia są wielkimi fankami Kayah. Słuchaliśmy jej piosenek w domu. Od małego wiem, kim jest Kayah. (…) Jak się spotkaliśmy, to powiedziała, że jej romska rodzina stała się teraz większa. Jesteśmy bardzo otwarci i lubimy nowych członków w rodzinie, więc teraz mamy Kayah. Lubi kulturę romską. Opowiadała nam, że w jej domu były romskie korzenie — komentowała w programie Plejady, Kwarantanna live. 

Viki Gabor o pseudonimie dla Kayah

Viki Gabor regularnie udziela wywiadów. Niedawno gościła w Kole Plotka. Opowiedziała m.in. o swojej ulubionej potrawie, a także pracy nad płytą. Wyjawiła też, jak na co dzień zwraca się do Kayah. Powiedziała, że mówi do niej „ciociu”. Ze względu na sporą różnicę wieku, która dzieli obie artystki, nastolatka nie chce się zwracać do niej po imieniu:

Kayah jest ode mnie troszeczkę starsza i troszeczkę wstydzę się do cioci Kayah mówić Kayah, więc czasami się zdarza. Ja w ogóle bardzo lubię mówić ciocia Kayah, to jest bardzo fajne. To jest sztos.

Urocze, prawda?


Viki Gabor bez grzywki

Viki Gabor bez grzywki

Viki Gabor bez grzywki

Viki Gabor bez grzywki

Viki Gabor - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Viki Gabor - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×