Szukaj

Różowa jak landrynka Viki Gabor święci tryumfy na festiwalu w Opolu. Jej „Superhero” pozamiatał i zdobył podwójną platynę! 

Viki Gabor w Opolu

Viki Gabor w Opolu

Viki Gabor na festiwalu w Opolu dała popis energii na scenie i odebrała podwójną platynową płytę za Superhero. Jak wyglądała nastolatka?

Viki Gabor szturmem zdobyła polską scenę muzyczną. Kiedy w The Voice Kids doszła do finału, w którym przegrała, niewielu wróżyło, że jej kariera potoczy se w tak błyskawicznym tempie. Po wydaniu debiutanckiego singla Time stanęła do walki o reprezentowanie naszego kraju w konkursie Eurowizji Junior 2019. Została wybrana drogą eliminacji w programie Szansa na Sukces. Eurowizja Junior. I wygrała. Zwyciężyła też w konkursie, otwirając sobie wiele drzwi.

Ambitna, niezwykle utalentowana nastolatka, doskonale wykorzystuje swój czas.

Viki nie jest z plasteliny. To jest bardzo ukształtowana dziewczyna. Ona wie, czego chce. Żyje swoją pasją. Powiem tak: są tacy, którzy śpiewają, bo chcą robić karierę i są tacy, którzy śpiewają, bo chcą robić muzykę. I wydaje mi się, że Viki należy właśnie do tych drugich. Ale kariera pójdzie za tym w parze – powiedziała o Viki Gabor Kayah, z którą dziewczuna nagrała utwór Ramię w ramię.

W piątkowy wieczór Viki pojawiła się w Opolu, gdzie dała popis na scenie i odebrała nagrodę, za swoja ciężką pracę.

Viki Gabor na festiwalu w Opolu

Viki na scenę w Opolu wybrała różową stylizację. Szalała w garniturze zdobionymi piórkami i błyszczącymi guzikami. Dobrała buty i top, wybrała ciekawą biżuterię i zdecydowała się na mocniejszy niż zazwyczaj makijaż. To był jej dzień, bo czekała na nią niespodzianka.

Gabor dowiedziała się, że jej Superhero pokrył się podwójną platyną. Nagrodę odebrała wśród owacji publiczności. Pochwaliła się nią fanom na Instagramie, jednocześnie dziękując za wsparcie.

Dzisiejszy dzień przeszedł moje najstrytsze marzenia! Najpierw ukazała się moja debiutanca płyta, później miałam możliwość wystąpić na deskach legendarnego amfiteatru w Opolu podczas 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej… a teraz dowiedziałam się, że mój singiel „Superhero” ma status Podwójnej Platyny!!! Jestem w szoku, ale z całego serca dziękuję Wam za całe wsparcie, którym mnie obdarzyliście! Love u guys!

View this post on Instagram

[ENG⤵️] Dzisiejszy dzień przeszedł moje najstrytsze marzenia! Najpierw ukazała się moja debiutanca płyta, później miałam możliwość wystąpić na deskach legendarnego amfiteatru w Opolu podczas 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej… a teraz dowiedziałam się, że mój singiel „Superhero” ma status Podwójnej Platyny!!! Jestem w szoku, ale z całego serca dziękuję Wam za całe wsparcie, którym mnie obdarzyliście! Love u guys! 🤍🤍🤍 ….. Today has surpassed my innermost dreams! First, my debut album was released, then I had the privilage to perform at the legendary amphitheater in Opole during the 57th National Polish Song Festival … and now I found out that my single "Superhero" is now a Double Platinum record!!! I am shocked and I want to thank you with all my heart for all the support you have given me! Love u guys! 🤍🤍🤍 #Superhero #Getaway #FestiwalwOpolu #Opole #57KFPP #thankful #ihavethegreatestfansintheworld

A post shared by Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial) on

Viki Gabor wydała właśnie debiutancki album Getaway (Into My Imagination). Krążek, który pokazuje przekrój możliwości wokalnych nastolatki, ale także jak się rozwinęła artystycznie.


Opole 2020, dzień pierwszy - Viki Gabor

Opole 2020, dzień pierwszy - Viki Gabor

Opole 2020, dzień pierwszy - Viki Gabor

Opole 2020, dzień pierwszy - Viki Gabor

Opole 2020, dzień pierwszy - Viki Gabor

Opole 2020, dzień pierwszy - Viki Gabor

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×