Szukaj

W ilu językach mówi Viki Gabor? Gdzie się urodziła?

Viki Gabor

Viki Gabor

Viki Gabor odnosi wielkie sukcesy i może pochwalić się pięknym głosem. Młoda wokalistka jest bardzo ambitna i posiada również inny talent, który dalej chce rozwijać.

Viki Gabor w ekspresowym tempie wyrosła na jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Mimo młodego wieku wokalistka może pochwalić się sporymi osiągnięciami. Swoją karierę zaczęła w muzycznym show The Voice Kids, gdzie dotarła aż do finału. Chociaż programu nie udało się wygrać, to zaraz po tym wydarzeniu pojawiła się dla niej kolejna szansa. Gabor wygrała polskie eliminacje do Konkursu Piosenki Eurowizji Dla Dzieci, a w finale powtórzyła sukces Roksany Węgiel i zostawiła wszystkich konkurentów daleko w tyle, zdobywając pierwsze miejsce.

Młoda piosenkarka ma na swoim koncie już kilka hitów, które królują na radiowych listach przebojów. Krążek z piosenką Superhero, która przyniosła jej zwycięstwo w europejskim konkursie, pokrył się podwójną platyną. Jej kolejny przebój Ramię w ramię, który nagrała w duecie z Kayah, już ma status platyny. W kwietniu artystka wydała nowy singiel Getaway, który powoli wspina się na szczyty list przebojów.

Viki Gabor: iloma językami się posługuje?

Viki Gabor ma nie tylko talent wokalny, ale również szybko uczy się języków. Wokalistka mówi biegle po romsku, polsku i angielsku. Wiktoria urodziła się w romskiej rodzinie i to był jej pierwszy język. Wraz z rodzicami kilkukrotnie się przeprowadzała. Urodziła się w Hamburgu, lecz za jakiś czas jej rodzice przeprowadzili się do Polski i po przyjeździe do kraju zaczęli uczyć ją także polskiego. Później rodzina zdecydowała się na wyjazd do Wielkiej Brytanii i tam jako kilkulatka piosenkarka nauczyła się biegle mówić po angielsku.

Viki jest jednak bardzo ambitna i na tym nie zamierza poprzestać. W rozmowie z Plejadą zdradziła, że chciałaby nauczyć się także języka niemieckiego, ponieważ w tym kraju się urodziła.

Romski  był moim pierwszym językiem, bo pochodzę z romskiej rodziny, potem był polski. Gdy wyjechaliśmy do Wielkiej Brytanii, nauczyłam się też mówić po angielsku. Znam więc teraz trzy języki. Bardzo bym chciała jeszcze mówić po niemiecku, bo przecież urodziłam się w Niemczech – zdradziła Viki.

Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki za ambitne plany Viki.

 

 

 

 

 

 


Viki Gabor w sportowym stroju

Viki Gabor w sportowym stroju

Viki Gabor - gwiazdy przyłączyły się do akcji #zostanwdomu

Viki Gabor - gwiazdy przyłączyły się do akcji #zostanwdomu

Viki Gabor - nie wystąpi na Bestsellerach Empiku 2019

Viki Gabor - nie wystąpi na Bestsellerach Empiku 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×