Viki Gabor zaszalała z fryzurą, ale fani dostrzegli jeszcze inny szczegół. Nastoletnia wokalistka coraz bardziej eksperymentuje z wyglądem

Viki Gabor

Viki Gabor

Viki Gabor pokazała na Instagramie sesję w nowym uczesaniu. Jak wygląda młoda wokalistka i co na temat jej wyglądu piszą internauci?

Viki Gabor jest jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Sławę przyniósł jej udział w drugiej edycji programu The Voice Kids Poland. Jeszcze większy rozgłos zapewniło jej wygranie 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Dwa lata temu na rynku muzycznym ukazał się jej debiutancki album Into My Imagination.

15-latka jest bardzo aktywna w social mediach. Na jej profilu na Instagramie codziennie pojawiają się nowe materiały. Młoda gwiazda lubi pozować w makijażu i kobiecych kreacjach. W takim wydaniu pojawia się też na scenie. W związku z tym pojawiło się sporo krytyki skierowanej do młodej wokalistki.

Tomasz Kammel stanął w obronie Viki Gabor, która ostatnio mierzy się z bardzo nieprzyjemnym komentarzami, sugerującym, że przez makijaż i ubrania, wygląda znacznie dojrzalej, niż sugeruje metryka.

Są tak samo niemądre, jak pytania do Igi Świątek, czy się maluję przed występami na korcie Roland Garros – stwerdził.

Część fanów nie rozumie tego, że dziewczyna w tym wieku w ogóle się maluje. Pod jednym z jej ostatnich zdjęć zasypali ją krytycznymi uwagami. Sama Gabor na zarzuty w sprawie makijażu napisała:

Na scenie powinien być założony makijaż, bo scena tego wymaga. Na co dzień jednak nie chodzę w takim makijażu. Jeśli komuś przeszkadza, że na scenie jestem umalowana to jego problem. Ja wiem, jak jest naprawdę.

Tym razem pokazała się w nowej fryzurze. Co tym razem pisali internauci?

Viki Gabor ma nową fryzurę. Co jeszcze dostrzegli fani?

W niedziele Viki Gbor pokazała serie selfie, na których widać, że ma nową fryzurę. Nastolatka postawiła na objętość i luźne fale. Wygląda rewelacyjnie.

W komentarzach jak zwykle zdania podzielone. Jedni zachwycają się urodą Viki, a inni zarzucają jej, że dodaje sobie lat. Bystre oko internautów wyłapało także długie paznokcie młodej gwiazdy i ozdobione henna dłonie. Jak wam się podoba styl Gabor?


Viki Gabor - nowa fryzura

Viki Gabor - nowa fryzura

Viki Gabor - nowa fryzura

Viki Gabor - nowa fryzura

Viki Gabor - nowa fryzura

Viki Gabor - nowa fryzura

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×