Szukaj

Ciężkie buty, za duża marynarka, a i tak jest szał. Tylko Viki Gabor potrafi zachwycić w takiej stylizacji

Viki Gabor

Viki Gabor

Viki Gabor pojawiła się na planie programu Jaka to melodia? Piosenkarka postawiła na ciekawą stylizację. W co się ubrała? Zdjęcia paparazzi obiegły sieć. 

Viki Gabor, odkąd w listopadzie wygrał Eurowizję Junior 2019, zyskała niesamowitą popularność. Chociaż premiera jej debiutanckiego albumu jest zaplanowana na wrzesień, nastolatka już teraz może się poszczycić statusem gwiazdy. Dowodem może być fakt, że singiel Superhero pokrył się podwójną platynową płytą, a piosenka Ramię w ramie, którą nagrała z Kayah, zdobyła platynę.

Nastolatka cieszy się sporym uznaniem wśród krytyków, a także jest bardzo popularna wśród internautów. Z zainteresowaniem śledzą każdy post, który udostępnia w mediach społecznościowych. Piosenkarka chwali się nie tylko kampaniami, w których bierze udział, ale także pokazuje wybrane fragmenty ze swojego życia prywatnego.

W tym wszystkim są także moi przyjaciele ze szkoły z Krakowa i moi fani, którzy wspierają mnie na każdym kroku. Staram się mieć z nimi ciągły kontakt, chcę ich informować nie tylko o moich nowych piosenkach, ale także co nowego u mnie słychać. Wszystko to co robię, robię dla nich. Pozostałam sobą, tyle że teraz więcej z siebie daję, więcej pracuję, więcej się uczę, bo spełniam swoje marzenia – komentowała w wywiadzie dla Gali.

Viki Gabor na planie programu Jaka to melodia?

Chociaż Gabor, podobnie jak wielu innych artystów, przez pandemię koronawirusa nie może koncertować tak dużo, jakby chciała, przygotowała dla fanów nie lada gratkę. W czwartek pojawiła się na planie programu Jaka to melodia?, gdzie zaśpiewała przed kamerami. Nastolatka przyciąga uwagę nie tylko głosem, ale także stylizacją.

Specjalnie na nagrania ubrała się w spodnie w czarno-białą kratę, które przewiązała paskiem w pasie i połączyła z bluzką z nadrukiem. Włożyła za dużą marynarkę z frędzlami przy rękawach. Dobrała skórzane, ciężkie buty, których długość sięgała za kostkę. Postawiła na rozpuszczone, wyprostowane włosy, a także delikatny makijaż.

Viki Gabor wystąpiła w programie Jaka to melodia?

Viki Gabor wystąpiła w programie Jaka to melodia?

W takim wydaniu prezentowała się pięknie. Też Wam się podoba?

 


Viki Gabor na planie programu Jaka to melodia?

Viki Gabor na planie programu Jaka to melodia?

Viki Gabor na planie programu Jaka to melodia? postawiła na rozpuszczone włosy

Viki Gabor na planie programu Jaka to melodia? postawiła na rozpuszczone włosy

Viki Gabor na planie programu Jaka to melodia? postawiła na modną i wygodną stylizację

Viki Gabor na planie programu Jaka to melodia? postawiła na modną i wygodną stylizację

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×