Wirtualna Polska

Viki Gabor pokazała brata przy świątecznym stole. To bardzo przystojny bokser

Viki Gabor pokazała brata przy świątecznym stole. To bardzo przystojny bokser

Viki Gabor

Viki Gabor jest bardzo związana z rodziną, a święta to szczególny czas, kiedy te więzi się umacnia. W TVP mogliśmy zobaczyć całą familię młodej wokalistki, łącznie ze starszym bratem, którego pokazała po raz pierwszy. Kim jest i jak wygląda?

Wirtualna Polska

Viki Gabor od czasu zwycięstwa na Eurowizji Junior stała się najpopularniejszą nastolatką w Polsce, zaraz po Roxie Węgiel. Jej singiel Superhero jest jedną z najczęściej granych polskich piosenek w polskich radiostacjach. Oficjalny teledysk do eurowizyjnego singla obejrzano już ponad 9 milionów razy na YouTubie, a występ z Gliwic ma już kilka milionów odtworzeń.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Viki Gabor pokazała rodzinę przy świątecznym stole. Kim jest i jak wygląda jej brat?

Świat wokół Viki po wielkim sukcesie jaki osiągnęła, zmienił się nie do poznania. Ona jednak wydaje się być wciąż tą samą, uroczą nastolatką, co przed konkursem. Niedawno pokazała w telewizji, jak spędza czas przy świątecznym stole z cala swoją rodziną.

[wp_quiz id=”1070″]

Znamy już jej muzykalnego tatę, Dariusza, nie mniej utalentowana mamę Ewelinę oraz starszą siostrę Melisę, która też śpiewa i pisze teksty. Pierwszy raz natomiast mogliśmy zobaczyć jej brata. Niewiele wiadomo na jego temat.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Starszy od Roxi mężczyzna zajmuje się boksem i podczas rozmów raczej używa języka angielskiego. Przypomnijmy, że rodzina nastolatki długi czas mieszkała na Wyspach Brytyjskich, zanim osiedliła się w Krakowie.

Chłopak ma ciemne włosy, regularne rysy twarzy, nosi bardzo modny ostatnio zarost i jest bardzo przystojny. Przy świątecznym stole wystąpił w zabawnym, granatowym sweterku z świątecznym motywem.

Brat Viki Gabor

Brat Viki Gabor

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Rodzina Gaborów jest bardzo ze sobą związana, widać, że bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie i z przyjemnością spędzają ze sobą czas, a święta są świetną ku temu okazją.

Wiadomo już, że Viki Gabor w tym roku będzie jedną z gwiazd Sylwestra z Dwójką, który odbędzie się w Zakopanem, więc tego dnia nie będzie mogła poświęcić rodzinie. Tym bardziej cenne są te wspólne chwile.

Wirtualna Polska

Zobacz także: Najnowsze świąteczne hity od polskich gwiazd: Natalia Kukulska, Roxie, Margaret, Ania Karwan


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×