Szukaj

Koronawirus u Beckhamów. Pilnie strzeżony sekret przedostał się do mediów

Beckhamowie - koronawirus

Beckhamowie - koronawirus

Victoria i David Beckhamowie mieli koronawirusa. Zachorowały także osoby z ich otoczenia. Gdzie się zakazili i jak poradzili sobie z COVID-19?

David i Victoria Beckhamowie mieli koronawirusa. Para, wraz z kilkoma krewnymi i członkami personelu walczyła z chorobą po zakażeniu na imprezie otwierającej nowy klub piłkarski Davida na Florydzie, poinformowało we wtorek 8 września The Sun. Jak przeszli chorobę?

David i Victoria Beckham mieli koronawirusa

Uważa się, że cała gehenna zaczęła się gdzieś około 1 marca, kiedy drużyna Becksa Inter Miami rozegrała swój pierwszy wyjazdowy mecz w Los Angeles. David kibicował zespołowi, do którego dołączył znany szef kuchni Gordon Ramsay oraz klan Beckhamów, w tym narzeczona Brooklyna, Nicola Peltz.

To był absolutny koszmar. David był w pracy w swoim klubie Inter Miami, a Victoria i rodzina przylecieli, aby go wspierać. Wzięli udział w kilku eleganckich imprezach, ponieważ David miał obowiązki promocyjne, ściskali ręce i całowali fanów oraz różnych dygnitarzy klubowych. Następnie odlecieli z powrotem do Londynu i zostali przewiezieni prosto do swojej posiadłości w Cotswolds – poinformował informator The Sun.

Następnie świętowali 21. urodziny swojego syna Brooklyna przed krótką podróżą z powrotem do Stanów Zjednoczonych do Miami. Kiedy wrócili, David poczuł się źle, a potem u Victorii wystąpił ból gardła i wysoka temperatura. W tym samym czasie kilku członków ich zespołu, w tym kierowcy, ochroniarze i asystenci, zachorowało – kilku z nich bardzo ciężko. Victoria naprawdę spanikowała i poddała całą rodzinę rygorystycznej kwarantannie przez ponad dwa tygodnie. Była zdeterminowana i zrobiła wszystko, co mogła, aby zminimalizować wszelkie przyszłe ryzyko, tego, że mogliby być źródłem dalszych zakażeń.

Była całkowicie przerażona tym, że mogli zarażać innych i zrobiła wszystko, co w jej mocy, by zminimalizować dalsze ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa. To było kilka trudnych tygodni – mówił informator.

Wszyscy od tamtej pory w pełni wyzdrowieli. Victoria odpowiednio wsparła także chorujących członków jej zespołu. Para spędziła lato w swojej wiejskiej posiadłości, odrzucając kilka zaproszeń na przyjęcia i wykonując testy na obecność przeciwciał przed wakacjami w Grecji i we Włoszech, aby upewnić się, że podróżują bezpiecznie.


Victoria i David Beckhamowie na wakacjach

Victoria i David Beckhamowie na wakacjach

Victoria i David Beckham świętowali 20. rocznice ślubu, Instagram

Victoria i David Beckham świętowali 20. rocznice ślubu, Instagram

Beckhamowie na jachcie Eltona Johna. Victoria i David

Beckhamowie na jachcie Eltona Johna. Victoria i David

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×