Szukaj

Kryzys u Beckhamów! Co zabija związek Davida i Victorii? Niepokojące doniesienia zagranicznej prasy

Victoria Beckham i David Beckham mogą uchodzić za wzorowe małżeństwo wśród tych z show biznesu. Razem wychowują 4 dzieci, a podczas ich 20-letniego małżeństwa nie słychać było nic w kontekście zdrad, kłótni czy jakichkolwiek skandali. Czyżby jednak i u nich pojawił się kryzys?

Beckham kryzys

David Beckham i Victoria Beckham zmierzają w kierunku rozstania, ponieważ presja pracy i mnóstwa obowiązków negatywnie wpływa na ich małżeństwo? Takie doniesienia znajdujemy w jednym z zagranicznych tabloidów.

Zobacz: Victoria Beckham zaprojektowała sukienkę dla Meghan Markle! Teraz trafiła do sprzedaży i już jest hitem

Czy Victoria i David Beckham rozstaną się?

Czy to koniec Beckhamów? Po lecie pełnym wspólnie spędzanego czasu i cudownych wakacjach w Grecji, oboje znów zaczęli pracować na pełen etat. To powoduje doniesienia, że para nie ma dla siebie czasu i oddala się od siebie, a ich relacja wyraźnie robi się chłodniejsza.

Ich wieloletnia bliskość prawie zniknęła – powiedział magazynowi informator.

Zobacz: Beckhamowie szaleją na jachcie Eltona Johna! David spłatał figla Victorii

Victoria i David Beckham mają kryzys?

Victoria i David Beckham mają kryzys?

Co zabija związek Beckhamów?

Dalej źródło donosi, że wspólne wakacje i czas razem dały nadzieje na odbudowę relacji, tak się jednak, przez nawał obowiązków, nie stało.

David naprawdę myślał, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy, kiedy Victoria pokazała, jakie mogłoby być ich życie, gdyby oboje zwolnili i bawili się trochę bardziej, ich relację uda się odnowić – dodaje rzekome źródło. – Opierał na tym swoje nadzieje, ale zamiast tego wrócili do pracy i do tych samych dawnych frustracji.

Victoria jest zajęta wprowadzaniem nowej linii do makijażu, Victoria Beckham Beauty, podczas gdy David przygotowuje się do debiutu swojej drużyny piłkarskiej z Miami. Oczywiście oznacza to, że para gwiazd będzie spędzać dużo czasu osobno, ale to nie pierwszy raz w ich 20-letnim małżeństwie, kiedy mają różne harmonogramy.

Publikacja potwierdza, że ​​zarówno David, jak i Victoria publicznie powiedzieli, że małżeństwo jest ciężką pracą, ale warto dbać o nie, pomimo trudności. Natomist źródło podaje, że realnie wygląda to zupełnie inaczej:

W ich życiu mniej chodzi o związek, a bardziej o osobiste cele – podsumowuje informator. Oni są na różnych ścieżkach.

Wielomilionowe firmy pary i ich długoletni związek sprawiły, że od dawna są celem plotek. Ile jest prawdy w najnowszych doniesieniach tabloidu?

Zobacz: Victoria i David Beckhamowie z dziećmi na bajecznych wakacjach! Tak pięknych zdjęć dawno nie widzieliśmy


Victoria i David Beckham mają kryzys?

Victoria i David Beckham mają kryzys?

David i Victoria Beckham na wakacjach

David i Victoria Beckham na wakacjach

Beckhamowie na jachcie Eltona Johna. Victoria i David

Beckhamowie na jachcie Eltona Johna. Victoria i David

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×