Szukaj

Wylewna jak nigdy Victoria Beckham zdradziła swoje plany na rocznicę ślubu. Pokazała zdjęcie z przygotowań

Victoria Beckham

Victoria Beckham

Victoria Beckham już szykuje się do jednego z najważniejszych dni w roku. Gwiazda i jej mąż David w weekend będą świętowali swoją 21. rocznicę ślubu. Projektantka wybiera kreację na tę uroczystość i prosi fanów o pomoc.

Victoria i David Beckham zaczęli spotykać się ze sobą w 1997 roku. Piłkarz grał wtedy w Manchesterze United, a jego przyszła żona podbijała show-biznes i robiła karierę w zespole Spice Girls. Tych dwoje jako para szybko stało się ulubieńcami kolorowej prasy. Obydwoje byli sławni i bogaci, co przyciągało tabloidy, jak magnes. Po roku związku David poprosił Victorię o rękę. Zakochani pobrali się w 1999 roku w Irlandii.

Ich ślub był jednym z największych medialnych wydarzeń tamtego roku. Na weselu zorganizowanym przez zakochanych bawiła się plejada gwiazd. Uroczystość była niezwykle luksusowa, a państwo młodzi podczas wesela siedzieli na złotych tronach. Również o ich bogato zdobionych kreacjach pisała kolorowa prasa z całego świata.

Trzy lata temu w wywiadzie dla radia BBC David Beckham zdradził, że małżonkowie po 18 latach zdecydowali się na odnowienie swojej przysięgi małżeńskiej. Wszystko odbyło się jednak inaczej niż w dniu ich ślubu. Nie było przepychu i setek gości. Małżeństwu towarzyszyło zaledwie 6 osób, a wszystko odbyło się w wielkim sekrecie w ich domu.

Victoria Beckham zdradza plany na 21. rocznicę ślubu

Sławna para od ponad dwóch dekad tworzy niezwykle zgrane małżeństwo i razem wychowuje czworo dzieci. Kilka miesięcy przed ślubem na świecie pojawił się ich najstarszy syn Brooklyn. Ich drugi syn Romeo przyszedł na świat w 2002 roku, kolejny, Cruz jest od niego trzy lata młodszy, a jedyna córka Harper już za kilka dni skończy 9 lat.

Czwartego lipca zakochani będą obchodzili już 21. rocznicę swojego ślubu. Victoria Beckham już szykuje się do tego ważnego dnia i prosi fanów o pomoc. Gwiazda przygotowuje się do romantycznej randki z mężem i nie ma pojęcia, w co się ubrać.

W ten weekend ja i @davidbeckam obchodzimy 21. rocznicę ślubu, dlatego już szykuję się na randkę. Jak myślicie, w co powinnam się ubrać?

W komentarzach pojawiło się mnóstwo odpowiedzi, a raczej komplementów. Wszyscy fani projektantki zgodnie stwierdzili, że nie ważne, w co się ubierze i tak będzie wyglądała obłędnie.

W Wielkiej Brytanii gdzie aktualnie przebywają Beckhamowie, nadal wszystkie restauracje są zamknięte. Dlatego para romantyczny wieczór prawdopodobnie zorganizuje w swoim domu w Cotswolds.


Ślub Victorii Beckham

Ślub Victorii Beckham

Ślub Victorii Beckham

Ślub Victorii Beckham

Ślub Victorii Beckham

Ślub Victorii Beckham

Dodaj komentarz

  • Gośćgosc pisze:

    Przyznam że jestem bardzo zaskoczona ze tyle lat są razem i że mają 4 dzieci. Jakoś mi to do Victorii nie pasowało ale to super i gratuluję.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×