Szukaj

Victoria Beckham na chłodno podsumowała royal wedding oczami gościa. Nawiązała przy okazji do ciąży

Victoria Beckham o ślubie i weselu Meghan i Harry'ego

Victoria Beckham o ślubie i weselu Meghan Markle i księcia Harry’ego

Choć od ślubu Meghan Markle i księcia Harry’ego minęło już kilka dni, emocje wciąż nie do końca opadły, a na jaw nadal wychodzą nowe fakty z wesela czy komentarze gości, którzy mieli okazje być na tym specjalnym wydarzeniu. Tym razem głos zabrała Victoria Beckham, która przez swoją niefortunną, acz piękną stylizację, była na językach całego świata. Krytykowana była wokalistka Spice Girls nie odniosła się jednak do złych komentarzy jakie zebrała jej sukienka. Zamiast tego skupiła się na wychwalaniu Meghan.

Posh Spice zdradziła co sądzi o ślubie i wyjawiła, że nowa księżna Sussex jest naprawdę “cudowną, kochającą szczerze kobietą”:

To był przepiękny, niesamowity ślub. To był naprawdę najlepszy dzień. Wyglądali na takich szczęśliwych, a wszyscy byli szczęśliwi razem z nimi. Meghan naprawdę go kocha – wyznała Victoria.

Zapytano ją również, czy czuła się zdenerwowana, ale okazuje się, że Beckham nic nie jest straszne:

Nie byłam zdenerwowana, czułam się po prostu zaszczycona tym, że mnie zaproszono na ślub i wesele. Byłabym zdenerwowana, gdybym to ja brała ślub. Szczerze mówiąc, czułam ulgę, że nie jestem w zaawansowanej ciąży na tym ślubie i cieszyłam się, że mogę ubrać cokolwiek tylko zechcę – dodała w rozmowie z Evening Standard.

A co wy sądzicie o jej stylizacji z królewskiego ślubu?

Ostra jak brzytwa mentorka z „Projektu Lady” bezlitośnie wyliczyła wpadki na królewskim ślubie! Najbardziej oberwało się Victorii Beckham! [WIDEO]

Jak do tego mogło dojść?! Victoria Beckham zaliczyła wpadkę na ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego! „To jest dużym błędem”

„Byli totalnie wykończeni”. Alexi Lubomirski ujawnił intymne szczegóły z małżeństwa Meghan i Harry’ego!


Jak podoba ci się suknia ślubna Meghan Markle?

×