David Beckham rozwścieczył Victorię Beckham. Nieprzemyślane zachowanie byłego piłkarza upokorzyło jego żonę

Victoria Beckham i David Beckham

Victoria Beckham i David Beckham

Victoria Beckham wściekła się na Davida Beckhama. Kolorowa prasa donosi, że sam piłkarz dał jej powód do gniewu. Jaki?

David Beckham swoją karierę zawodową rozpoczął w Manchesterze United, gdzie grał przez dziesięć lat. W 1996 roku poznał swoją przyszłą żonę, Victorię. Po raz pierwszy spotkali się podczas meczu charytatywnego w Londynie. Niemal od razu między nimi zaiskrzyło. Piękna para stała się ulubionym obiektem kolorowej prasy.

W 1998 roku zakochani byli już po zaręczynach. 4 lipca 1999 roku odbył się ich ślub, który kosztował ponad milion funtów. Piłkarz i projektantka zalegalizowali swój związek w zamku Luttrellstown pod Dublinem.

Małżonkowie wychowują razem czworo dzieci. Ich relacja przetrwała niejedną burzę, często wywoływaną doniesieniami prasy brukowej — a tych jest niemało. Tak było m.in. w 2004 roku, gdy pojawiły się plotki na temat rzekomego romansu piłkarza z asystentką Rebeccą Loos. Z kolei trzy lata temu donoszono, że David był w bardzo bliskich relacjach z nauczycielką swojej córki Harper. Plotkowano, że Beckhamowie są bliscy rozwodu. Victoria zaprotestowała wówczas na łamach Harper’s Bazaar, gdzie opublikowała oświadczenie, w którym przekazała, że w jej związku wszystko jest w najlepszym porządku.

Niedawno świętowali 22. rocznicę ślubu i wydaje się, że ich relacja ma się świetnie. Tabloid ma jednak inną teorię.

Victoria Beckham wściekła się na Davida Beckhama. Dlaczego?

Posh mówi Kate Moss: On jest mój! – głosi nagłówek w najnowszym numerze Woman’s Day. Tabloid twierdzi, że Victoria Beckham nie jest już fanką supermodelki po tym, jak Moss przytuliła się do Davida na Wembley podczas finału Euro 2020. Chociaż na trybunach pojawiło się wielu zaprzyjaźnionych celebrytów, zachowanie jej męża mocno dotknęło i zaniepokoiło byłą Spicetkę.

Artykuł pisze o tym, że Moss i David zachowywali się zanadto przyjaźnie na tym wydarzeniu i przypomina słowa, które supermodelka wygłosiła w 2015 r., jako powód, dla którego Victoria niepokoi się ich bliskością. Podobno w wywiadzie Kate została zapytana, którą Spice Girls chciałaby być. Odpowiedziała:

Posh, bo wyszła za Davida Beckhama.

Od tamtego momentu Victoria Beckham ma być szczególnie przeczulona na punkcie modelki. Gazeta informuje również, że była tak samo zdenerwowana gdy prasę obiegły zdjęcia jej męża siedzącego obok Moss na pokazie mody Diora w 2019 roku. Znając niepokoje żony, Beckham powinien mocno przemyśleć swoje zachowanie względem Kate.


David Beckham i Victoria Beckham świętują 22. rocznicę ślubu

David Beckham i Victoria Beckham świętują 22. rocznicę ślubu

David Beckham i Victoria Beckham świętują 22. rocznicę ślubu

David Beckham i Victoria Beckham świętują 22. rocznicę ślubu

David Beckham i Victoria Beckham świętują 22. rocznicę ślubu

David Beckham i Victoria Beckham świętują 22. rocznicę ślubu

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki lajf biznes jest biznes aź taki zdesperowany nie jestem kotku a jak chcesz gadac głup..ty to lepiej zrób obiad bo i tak ci nic nie zapisze bruce zabił wirujący glut potem cyjanek fbi a na koniec gadający taboret na zlecenie króla mongolii na zlecenie cesarza wietnamu a ci dostali zlecenie od renifera rudolfa taka to wyzsza polityka i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×