Spice Girls jednak wraca z Victorią Beckham?! Sensacyjny komentarz Geri Halliwell

Victoria Beckham Spice Girls

Victoria Beckham Spice Girls

Victoria Beckham wciąż jest w Spice Girls?

Plotki o powrocie Spice Girls zelektryzowały grono fanów girlsbandu, którzy przed laty był jedną z najpopularniejszych grup na świecie. Przyjaciółki Victorii Beckham postanowiły jeszcze raz połączyć siły i wrócić na scenę. Już niedługo ruszą w stadionową trasę koncertową, która będzie liczyła 13 koncertów odbywających się w całej Wielkiej Brytanii. Wielbiciele byli bardzo podnieceni, niestety, Victoria ostudziła ich zapały.

W poście na Instagramie poinformowała, że nie zamierza wracać na scenę:

Dziś jest wyjątkowy dzień dla Spice Girls – ogłaszają pierwszą trasę od 2012 roku. Nie dołączę do moich dziewczyn na tej trasie, ale zespół był wielką częścią mojego życia. Wiem, że dadzą świetne show i fani będą zadowoleni – napisała Beckham, dodając hasztag #friendshipneverends (przyjaźń jest nieskończona).

Niestety, Victoria podtrzymuje swoje stanowisko w tej sprawie, ale według Geri Halliwell gwiazda wciąż jest członkinią Spice Girls i nigdy nie przestanie nią być:

Vicky jest bardzo wspierająca – na scenie i poza nią. Nasza piątka zawsze tak miała, wspierałyśmy się na scenie i poza nią. Rozmawiałyśmy z nią i spotkałyśmy się jakiś czas temu. Powiedziałyśmy: „Słuchaj, jesteś w zespole. Na scenie, czy nie – to nie ma znaczenia”. Jesteśmy bardzo dumne z Victorii. Pracuje niesamowicie ciężko i to co osiągnęła jest cudowne. Zawsze będzie Spice Girl, tak samo jak my zawsze nimi będziemy. Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze zagramy razem – wyjawiła Geri.

Myślicie, że to marzenie się spełni?

To koniec przyjaźni? Meghan Markle przyznała, że nigdy nie założy kreacji Victorii Beckham!

Victoria Beckham przerwała milczenie. Oficjalnie skomentowała swoją rezygnację z udziału w reaktywacji Spice Girls

Córka Victorii Beckham prześcignęła wszystkie fashionistki! Jej nowa fryzura to jakiś obłęd!


Wielki powrót Spice Girls

Wielki powrót Spice Girls

Marina z przyjaciółkami - Spice Girls Wannabe

Marina z przyjaciółkami - Spice Girls Wannabe

1997 Cannes Film Festival

May 20, 1997; Cannes, FRANCE; The SPICE GIRLS at the 1997 Cannes Film Festival. Mandatory Credit: Photo by Frederic Injimbert/ZUMA Press. (©) Copyright 1997 by Frederic Injimbert

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×