Victoria Beckham wpadła do śniadaniówki, a fani jej nie poznali: „Co się stało z jej twarzą?”. Zmiany widać gołym okiem

Victoria Beckham

Victoria Beckham

Victoria Beckham była gościem w programie Good Morning America. Po emisji śniadaniówki widzowie ruszyli z komentarzami. Na twarzy gwiazdy zauważyli spore zmiany. Nie spodobał im się jej nowy wygląd.

Victoria Beckham przygodę z show-biznesem zaczynała jako jedna z wokalistek zespołu Spice Girls. Członkini najpopularniejszego kilka dekad temu girlsbandu nie mogła narzekać na brak fanów i zainteresowania ze strony kolorowej prasy. Rozpisywały się o niej tabloidy na całym świecie. Atmosferę wokół siebie podgrzała w momencie, gdy zaczęła spotykać się z Davidem Beckhamem. Z kapitanem Angielskiej drużyny narodowej połączyło ją gorące uczucie, które szybko zakończyło się ciążą i ślubem. Chociaż niewiele osób wróżyło im powodzenie, to niedawno świętowali 22. rocznicę ślubu. Wspólnie doczekali się czwórki dzieci i nadal wiodą bardzo szczęśliwe życie.

Victoria do 2000 roku występowała z zespołem, później zdecydowała się na solową karierę. Wydała dwa krążki, które spotkały się z zainteresowaniem fanów, jednak ostatecznie postanowiła iść inną drogą. Związała się z modą i została projektantką. Jej ubrania są rozchwytywane przez fanki, a przez lata stworzyła wokół swojego nazwiska prawdziwe imperium.

Victoria Beckham przesadziła z poprawianiem urody

Victoria nadal ma wokół siebie liczne grono fanów, którzy śledzą jej karierę zawodową. Była Posh Spice idealnie bowiem odnalazła się w roli bizneswoman. Nie tylko ubrania, które projektuje, ale też kosmetyki sygnowane jej nazwiskiem w błyskawicznym tempie znikają ze sklepowych półek. Gwiazda chętnie też udziela wywiadów, a ostatnio pojawiła się jako gość w programie Good Morning America. Do śniadaniówki zawitała, by  wypromować nowy kosmetyk ze swojej linii. Opowiedziała też co nieco o małżeństwie z Davidem, ale widzowie byli skupieni zupełnie na czymś innym.

Po programie w sieci zaczęły pojawiać się liczne komentarze dotyczące wyglądu gwiazdy, a konkretnie jej twarzy. Internauci dokładnie przyjrzeli się swojej ulubienicy i nie byli zadowoleni.

Internauci natychmiast ruszyli z komentarzami i ocenili zmiany w wyglądzie Victorii. Stwierdzili, że zbyt mocno ingeruje ona w swoją urodę i za często korzysta z usług chirurgów plastycznych.

  • Kocham Victorię, ale proszę, nie rób już nic więcej z ustami. To już za dużo.
  • Kiedyś była naturalnie piękna, teraz jest zbyt zrobiona.
  • Co się stało z jej twarzą? Przestań, proszę, kombinować z nią. Wyglądasz sztucznie.
  • Przepraszam Victoria, ale nie. Dziękuję. Preferuję naturalny wygląd.
  • Widać, że skupiła się na botoxie.

Poniżej możecie zobaczyć nagranie z wizyty Victorii w porannym programie. Również uważacie, że zaczyna przesadzać z poprawianiem urody?


Victoria Beckham - screen z Good Morning America

Victoria Beckham - screen z Good Morning America

Victoria Beckham - screen z Good Morning America

Victoria Beckham - screen z Good Morning America

Victoria Beckham - screen z Good Morning America

Victoria Beckham - screen z Good Morning America

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×