Fani Spice Girls załamani! Informacja o ich powrocie obudziła nadzieję, a Victoria Beckham zmiażdżyła ją jednym komentarzem!

Victoria Beckham o koncertach Spice Girls

Spice Girls nie pojadą w trasę koncertową

Mamy smutną wiadomość dla fanów Spice Girls. Chociaż ostatnio internet żył informacją o reaktywacji zespołu, a doniesienia o trasie koncertowej, nowym albumie i powrocie dziewczyn na scenę opanowały wszystkie social media, wszystko wskazuje na to, że radość była przedwczesna. Nici z możliwości wyśpiewywania największych hitów zespołu podczas wiekopomnych koncertów!

Victoria Beckham, jedna z najpopularniejszych członkiń i ikona w świecie mody postawiła sprawę jasno. W rozmowie z brytyjskim Vogue wyznała, że choć zapowiedziały swój powrót, Spice Girls nie ruszą w trasę koncertową:

Nie jadę w żadną trasę. Dziewczyny nie rusząją na tournee!Wspaniale było zobaczyć się z nimi wszystkimi. Mam stały kontakt z każdą z nich, ale tak rzadko widujemy się razem.  Nasze motto – „Girl Power” – jest dzisiaj jeszcze ważniejsze i bardziej potrzebne niż kiedyś. Wciąż drzemie w nim ogromna moc, ale jak tę moc wykorzystamy? Jak to będzie wyglądało w przyszłości? Na razie przerzucamy się pomysłami, robimy burzę mózgów – wyjaśniła gwiazda

Miłośnicy zespołu będą musieli obejść się smakiem. Żałujecie?

Legendarne Spice Girls powracają z wielkim hukiem! Każda z nich zgarnie ogromną fortunę nawet bez śpiewania!

Wielka miłość przerodziła się w horror. Gwiazda Spice Girls ujawnia szokujące fakty ze swojego małżeństwa! Zapowiada rozwód!

Victoria Beckham stworzyła kolekcję dla popularnej sieciówki! Jest ukłon w stronę Spice Girls [WIDEO]


Wielki powrót Spice Girls

Wielki powrót Spice Girls

Harper ?Beckham bawi się lalkami Barbie Spice Girls

Harper ?Beckham bawi się lalkami Barbie Spice Girls

Marina z przyjaciółkami - Spice Girls Wannabe

Marina z przyjaciółkami - Spice Girls Wannabe

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×