Szukaj

Victoria Beckham z własnym talk-show? Wypłynęły szczegóły. David Beckham nie jest przekonany

Victoria Beckham

Victoria Beckham

Victoria Beckham znowu na czołówkach zagranicznych tabloidów. Jej nowy projekt nie podoba się Davidowi Beckhamowi, czy mimo to w niego wejdzie?

Victoria i David Beckhamowie od lat tworzą szczęśliwe małżeństwo, nie zważając na złe języki, które, co jakiś czas, donoszą o kryzysie, a nawet rozwodzie. W zasadzie są nawet uważani za wielki i chlubny wyjątek w show-biznesie. Nie tylko realizują się zawodowo, ale także zawsze znajdują czas dla rodziny. Wychowują czworo dzieci, z czego najmłodsza, Harper, ma dziewięć lat. Znani są z tego, że z ich pociechami łączą ich szczególne relacje, bardzo się nawzajem wspierają. Uchodzą także za parę, która świetnie poradziła sobie w roli rodziców, a ich synowie i córka, są bardzo dobrze ułożonymi młodymi ludźmi.

Czy jednak tym razem nie pojawi się rysa w ich związku? Victoria trafiła na okładki zagranicznych tabloidów.

Czy Victoria Beckham poprowadzi talk-show wbrew woli Davida Beckhama?

Świat tabloidów został wstrząśnięty przez Jadę Pinkett Smith, kiedy przyprowadziła swojego męża Willa Smitha do swojego talk-show Red Table Talk. Ten odcinek był tak udany, że zrodził się pewien pomysł. Czy Victoria Beckham poprowadzi brytyjską wersję programu wbrew woli Davida Beckhama?

Według Heat, Posh Spice ma być gospodynią brytyjskiej wersji show:

Jada uważa, że ​​Victoria jest oczywistym wyborem na rynek brytyjsk, zblizyły sie do siebie, odkąd Beckhamowie mieszkali w LA – mówi informator.

Dodaje też, że ponieważ talk-show żony Willa Smitha ma reputację dość kontrowersyjnego i umiejętnie wyciągającego tajemnice alkowy, oczekuje się, żeby Beckham ujawniła swoje tajemnice małżeńskie.

Jedną z osób, które nie są zachwycone pomysłem, jest David, który według informatorów nie życzy sobie, żeby tajemnice ich małżeństwa były obiektem publicznych rozmów, a tym bardziej z udziałem samej Victorii. Tabloid jednak twierdzi, że sama Posh czuje coś przeciwnego i chciałaby móc porozmawiać o swoich doświadczeniach.

Jest bardzo podekscytowana taką możliwością – mówi donosiciel.

Co z tego wszystkiego wyniknie?


Victoria i David Beckhamowie na wakacjach

Victoria i David Beckhamowie na wakacjach

Victoria i David Beckhamowie na wakacjach

Victoria i David Beckhamowie na wakacjach

David Beckham

David Beckham

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×