Victoria Beckham pochwaliła się prezentem niespodzianką od męża. Po tylu latach David nadal wie, jak zaskoczyć żonę

David Beckham i Victoria Beckham

David Beckham i Victoria Beckham

Victoria i David Beckham są jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Po dwóch dekadach małżeństwa były piłkarz nadal potrafi zaskoczyć swoją żonę. Victoria pochwaliła się w sieci prezentem niespodzianką od ukochanego. 

David Beckham przez lata był jednym z najbardziej utalentowanych piłkarzy na świecie. Reprezentant drużyny Anglii kilka lat temu zakończył sportową karierę, ale nadal wzbudza ogromne zainteresowanie fanów, podobnie jak jego żona, była gwiazda Spice Girls, Victoria. Zakochani pobrali się ponad dwie dekady temu podczas bardzo wystawnej uroczystości, którą relacjonowała prasa na całym świecie.

Już wtedy byli rodzicami Brooklyna, który jest najstarszym z czwórki ich pociech. Później dołączyło do niego jeszcze dwóch braci: Cruz i Romeo, a także najmłodsza z całego rodzeństwa Harper, która skończyła niedawno 10 lat. Od dnia, w którym zakochani spotkali się po raz pierwszy, kolorowe okładki rozpisują się o ich uczuciu, a to ma się wręcz doskonale.

Victoria Beckham pokazała prezent niespodziankę od Davida

Victoria i David niedawno świętowali 22. rocznicę ślubu. Na samym początku niewielu wierzyło, że ich małżeństwo przetrwa aż tyle lat. Tabloidy wiele razy spekulowały, że para przechodzi kryzys, jednak żadne z tych doniesień nigdy się nie potwierdziły. Są jednym z najpiękniejszych duetów w show-biznesie, i pomimo że życie w blasku fleszy nie sprzyja budowaniu miłości, to wiele razy udowodnili, że naprawdę się kochają.

Małżonkowie poszli z duchem czasu. Od dawna prowadzą swoje profile w mediach społecznościowych. Na bieżąco pokazują fanom, co dzieje się w ich życiu prywatnym. Nie brakuje im powodów do dumy. Obecnie skupiają się głównie na swoich dzieciach. Przez ponad dwie dekady małżeństwa nie zapomnieli jednak, że uczucie trzeba ciągle pielęgnować.

Victoria niedawno pochwaliła się na Instagramie prezentem, jaki otrzymała od męża:

Elegancki mąż. Kocham Cię @davidbeckham – podpisała zdjęcie bukietu kwiatów.

David bez okazji podarował żonie bukiet białych róż. Trzeba przyznać, że po tylu latach małżeństwa to naprawdę piękny gest. Takiego związku może pozazdrościć im wiele innych gwiazd.


David Beckham podarował kwiaty Victorii

David Beckham podarował kwiaty Victorii

David Beckham i Victoria Beckham świętują 22. rocznicę ślubu

David Beckham i Victoria Beckham świętują 22. rocznicę ślubu

David Beckham i Victoria Beckham świętują 22. rocznicę ślubu

David Beckham i Victoria Beckham świętują 22. rocznicę ślubu

Komentarze

  • m pisze:

    Białe, a nie czerwone….

  • Iwona pisze:

    No wow… po 22 latach małżeństwa bukiet róż. Brawo. Mój mąż po 14 latach potrafi zdobyć się na bardziej pomysłowy gest. Ostatni nasz weekend spędziliśmy w Poznaniu i mieliśmy wycieczkę do Leszna, czym mnie zaskoczył, a tam pierwszy raz w życiu mogłam sobie polatać w tunelu aerodynamicznym. I to jest prezent od ukochanego mężczyzny. Bukiet to ja dostaję pięć razy do roku

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×