Szukaj

Skandal! Brooklyn Beckham miał romans z dużo starszą kobietą. To międzynarodowa gwiazda!

Victoria Beckham zakazała synowi romansu z Ritą Orą

Brooklyn Beckham i Rita Ora mieli romans. Zanim syn Victorii Beckham i Davida Beckhama związał się z obecną dziewczyną, flirtował i spotykał się ze słynną wokalistką. Była członkini Spice Girls kazała synowi zerwać znajomość. Dlaczego to zrobiła?

Victoria Beckham udowodniła, że jeśli chodzi o jej dzieci, nie cofnie się przed niczym. Wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że stara się niczego nie narzucać ani synom, ani ślicznej córce, ale nie ma oporów przed wkroczeniem do akcji gdy sytuacja zaczyna wymykać się spod kontroli. Wygląda na to, że romans, w który Brooklyn Beckham wplątał się po rozstaniu z Chloe Moretz był taką sytuacją. Być może Victoria przymknęłaby oko na swawole syna , który musiał poradzić sobie ze złamanym sercem gdyby nie fakt, że jego wybranka była… 10 lat starsza. O kogo chodzi?

Okazuje się, że syn Beckham miał ognisty – choć bardzo krótki – romans z samą Ritą Orą. Wokalistka, której nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, wplątała się w relację z przystojnym nastolatkiem gdy przebywała w Londynie. Parę przyłapano na gorących pocałunkach w restauracji i na wymienianiu intymnych SMS-ów. To właśnie w ten sposób Victoria dowiedziała się o romansie syna i kategorycznie kazała mu go zakończyć:

Victoria bała się, że Rita ściągnie jej synka na złą drogę. Ufa mu i uważa, że jest odpowiedzialny, ale świetnie wie co wpływ dojrzałej, seksownej kobiety może zdziałać z psychiką kogoś tak młodego. Odesłali go z Davidem do Nowego Jorku gdy tylko ta relacja wyszła na jaw – zdradza Daily Mail

Myślicie, że dobrze zrobiła?

Minęło 21 lat od zaręczyn Beckhamów! Ich szałowe zdjęcie z oświadczyn jest już hitem internetu!

Maja Sablewska przyłapała Victorię Beckham w intymnej sytuacji z mężem w Nowym Jorku! Zrobiła im gorącą fotkę!

Victoria Beckham chwali się umiejętnościami 5-letniej Harper. Fani zniesmaczeni


Czy duża różnica wieku w miłości ma znaczenie?

×