Szukaj

Victoria Beckham ubolewa nad kosztami edukacji swoich dzieci. Niczego się nie nauczyły, a wydała fortunę!

Victoria David Beckham dzieci wypadek

Victoria David Beckham dzieci wypadek

Victoria Beckham z rodziną na wakacjach

Victoria Beckham to nie tylko projektantka mody, ale przede wszystkim mama, która wraz z Davidem Beckhamem wychowuje czwórkę dzieci. Gwiazda na swoim Instagramie umieściła ostatnio zabawny film, podczas którego żartuje, że zbyt wiele płaci za prywatną edukację swoich pociech. Dlaczego tak myśli?

Była Spice Girl wstawiła do sieci nagranie, na którym Brooklyn, Cruz i Harper siedzieli wspólnie przy stole podczas kolacji. Tego dnia trio nie spędziło jednak spokojnego wieczoru. Z łyżkami w ustach bawili się w stukanie naczyń, które każde z nich miało na głowie. Piosenkarka filmik opatrzyła zabawnym komentarzem sugerującym, że jej dzieci niczego się nie nauczyły:

@davidbeckham Ile zapłaciliśmy za edukację prywatną? – napisała Victoria

Dodajmy, że rodzina jest obecnie na wakacjach na Bali, a Victoria na portalach społecznościowych chętnie dzieli się z obserwatorami słodkimi zdjęciami i klipami. Jeden z postów pokazywał, że czwórka dzieci, w tym Romeo, zasnęli wspólnie na jednym łóżku:

Jet lag – wyjaśniła Victoria.

Projektantka pokazała też jak zmęczona Harper Seven zasnęła w ramionach mamusi, ssąc kciuka:

Dobranocne pocałunki – skomentowała Beckham.

Beckhamowie przeżyli trzęsienie ziemi

Nie da się ukryć, że wakacyjny odpoczynek dla rodziny rozpoczął się dramatycznie. W niedzielę sąsiadującą z Balii wyspę Lombok nawiedziło trzęsienie ziemi o sile 7,0. Podobno Beckhamowie znajdowali się około 100 km od epicentrum, które w sumie przyniosło ponad 340 ofiar śmiertelnych.

To jednak nie jedyne gwiazdy, które w tym czasie znajdowały się w niebezpieczeństwie. Na wyspie przebywała także modelka Chrissy Teigen i Gary Barlow, członek zespołu Take That. Aby uspokoić fanów piosenkarz na Twitterze umieścił następujący komunikat:

Dziękujemy za troskę. Wszystko z nami w porządku, chociaż jesteśmy trochę wstrząśnięci. Dziękuję Bali za spokojny urlop. Szkoda, że tak nagle wszystko się skończyło. Modlę się za pięknych ludzi tego regionu, którzy zostali dotknięci trzęsieniem ziemi.

Także Chrissy wysłała ciąg tweetów, w których pisała m.in.:

Wciąż drżę, albo te małe wstrząsy nie przestaną być dla mnie trybem normalnym tutaj.

Na szczęście nikomu z nich nic się nie stało.

Beckhamowie przyłapani na wakacjach: Victoria na sportowo i David w roli troskliwego tatusia. Paparazzi zrobili genialne zdjęcia z ukrycia!

Dzieci Beckhamów szaleją razem na wakacjach! Victoria pobawiła się w paparazzo i opublikowała genialne zdjęcia! Przy okazji wyśmiała Davida

Styl Harper Beckham rok po roku. Najmłodsza ikona stylu kończy dziś 7 lat, a my przypominamy jej najgłośniejsze stylizacje!

 

 


Victoria Beckham i Harper Seven

Victoria Beckham i Harper Seven

David Beckham obciął Harper włosy

David Beckham obciął Harper włosy

Wakacje Beckhamów z dziećmi w Chorwacji

Wakacje Beckhamów z dziećmi w Chorwacji

×