Szukaj

Trudny czas u Beckamów. Separacja wisi w powietrzu. „Victoria zaczyna odczuwać lęk”

David Beckham, Victoria Beckham

David Beckham, Victoria Beckham

Victora Beckham ma poważne zmartwienie. Już niepokoi się, co się stanie wiosną, kiedy, jak wszyscy mają nadzieję, pandemia się cofnie i wszystko wróci do normy. Co ją gryzie? Tabloid NEW donosi o spearacji, która ponoć wisi w powietrzu.

David i Victoria Beckhamowie są jedna z najpopularniejszych par na Wyspach Brytyjskich, ale nie tylko, bo ze względu na swoje kariery zawodowe, są rozpoznawani na całym świecie. Spotykają się od 1997 roku. Razem wychowują czworo dzieci. Po zakończeniu kariery wokalistki Spice Girls ona z sukcesami zajmuje się modą, a on, odkąd przestał grać w piłkę, z powodzeniem rozkręca różne biznesy.

Obecnie przeżywają spokojny czas, a wszystko przez pandemię koronawirusa, która zmusiła ich do zwolnienia tempa. Dzięki temu ich uczucie przeżywa renesans i wszyscy rozkoszują się życiem rodzinnym, przeczekując kryzysowy czas w Londynie bądź w posiadłości na wsi. Co więc tak bardzo niepokoi Posh?

Dlaczego Victoria Beckham ma stany lękowe?

Większość tego roku Beckhamowie spędzili razem w domu ze względu na ograniczenia związane z pandemią. Jednak Victoria obawia się radykalnej zmiany życia rodzinnego, ponieważ David desperacko chce wrócić do pracy ze swoją drużyną piłkarską w Miami.

David kocha swoją rodzinę, ale jego praca jest jego życiem i desperacko chce do niej wrócić, aby Inter Miami FC odniósł sukces. Victoria wie, że nie może go powstrzymać, ale będzie to trudne, ponieważ to dużo zmian – twierdzi informator „NEW”.

46-letnia Victoria i 45-letni mąż David mieli niezwykle spokojny rok z powodu pandemii koronawirusa. Para publikowała zdjęcia i filmy, na których rodzina wygląda na bardzo zadowoloną podczas izolacji w swoich domach w Londynie i Cotswolds. Projektantka niedawno mówiła o spędzaniu czasu w domu z mężem i dziećmi: Brooklynem, Romeo, Cruzem i Harper.

O ile blokada była trudna dla wszystkich, po prostu wspaniale było spędzać razem czas jako rodzina. Święta Bożego Narodzenia z większą ilością czasu do po prostu będą wspaniałe – powiedziała.

David i Victoria Beckham na wakacjach

David i Victoria Beckham na wakacjach

Rok 2020 stał się pierwszym sezonem Davida u steru drużyny z Miami. Ale inauguracyjny sezon nie był tak udany, jak mógłby być, ponieważ przegrali w play-offach. W miarę jak wszyscy przygotowują się na początek nowego sezonu, zaplanowanego na marzec, to naturalne, że Beckham przyspieszy kampanię, aby przyciągnąć do klubu najlepszych graczy na świecie.

Będzie w Miami, próbując uczynić klub atrakcyjnym miejscem zarówno na boisku, jak i poza nim. To oznacza dużo wygrywania, przyjęć i pokazywania potencjalnym graczom stylu życia w Miami. David wie, że jest złotym biletem i że ludzie do niego ciągną. Chce, aby klub odniósł sukces, nie tylko z graczami, ale także z fanami. Chce gwiazd i chce, żeby było to miejsce, w którym wszyscy pragną być, a to wymaga dużo pracy.

Jego plany są ambitne, ale będzie to oznaczać także spędzanie czasu osobno, z dala od żony i rodziny, co jest naturalnie zmartwieniem byłej Victorii.

Victoria martwi się o dzieci, byłoby jej ciężko być z nim przez cały czas. Może to podzielić rodzinę i być bardzo trudne.

Niedawno para świętowała zaręczyny swojego najstarszego syna Brooklyna z Nicolą Peltz, a Victoria okazała poparcie dla tej miłości.

Jest po prostu cudowna. Jest słodka, miła, taka urocza, ciepła, cudowna, cudowna kobieta – powiedziała o swojej przyszłej synowej.

Po wspólnej sielance wszystko wskazuje na to, że już wkrótce rodzina Beckhamów znowu zostanie rozdzielona.

To spędza sen z powiek Victorii. Zaczyna odczuwać lęk separacyjny. Ostatni rok pokazał jej, jak cudownie jest im razem. I mimo że rozumie pragnienia członów familii i ich ambicje, bardzo przeżywa zbliżający się czas – twierdzi brytyjski magazyn „NEW”.

To nie pierwszy raz, kiedy kolorowa prasa próbuje rozdzielić Beckhamów. Oby tym razem nie mieli racji.


Victoria i David Beckhamowie na wakacjach

Victoria i David Beckhamowie na wakacjach

David Beckham i Victoria Beckham

David Beckham i Victoria Beckham

Victoria Beckham i David Beckham - British Fashion Awards 2018

Victoria Beckham i David Beckham - British Fashion Awards 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×