Sekret idealnej fryzury Victorii Beckham ujawniony. Gwiazda używa jednego produktu, który kupicie w Polsce za mniej niż 25 zł

Victoria Beckham

Victoria Beckham

Victoria Beckham ma zawsze perfekcyjnie ułożone włosy. Fryzjer gwiazdy zdradził, jakich kosmetyków używa jego klientka. Jej ulubiony produkt kupicie w Polsce za grosze. 

Victoria Beckham karierę w show-biznesie zaczynała jako piosenkarka. Dołączyła do Spice Girls i razem z przyjaciółkami podbijała sceny muzyczne na całym świecie. Formacja pop osiągnęła ogromny komercyjny sukces. Wokalistki wydawały płyty, grały koncerty w różnych zakątkach globu, a każda ich kolejne piosenka stawała się wielkim hitem.

Beckham, będąc u szczytu sławy, zdecydowała się opuścić zespół i zaczęła działać na własną rękę. Najpierw skupiła się na solowej karierze, która szła jej całkiem nieźle. Z czasem jednak zdecydowała się na to, aby związać się z modą.

W międzyczasie udało jej się połączyć karierę w show-biznesie z życiem prywatnym. Gwiazda poślubiła piłkarza Davida Beckhama. W ramionach kapitana reprezentacji Anglii udało jej się odnaleźć prawdziwe szczęście. Są małżeństwem już od 22 lat, a niedawno świętowali rocznicę ślubu. Zakochani doczekali się czwórki dzieci. Wspólnie wychowują trzech starszych synów i najmłodszą córeczkę, na którą czekali dosyć długo.

Victoria Beckham: fryzjer gwiazdy zdradza sekret jej idealnej fryzury

Posh spice, jak była nazywana przez fanów, na dobre odcięła się od muzyki i skupiła się na macierzyństwie oraz rozwoju własnej marki modowej. Gwiazda znana jest z tego, że zawsze stawia na eleganckie i wręcz perfekcyjne stylizacje. To samo oferuje także swoim klientkom, dzięki czemu udało  się podbić wybiegi. Teraz ma już ugruntowaną pozycję w branży.

Victoria zawsze stawia nie tylko na elegancki strój, ale też nienaganny makijaż i pieczołowicie ułożone włosy. Jej fryzura jest godna pozazdroszczenia. Chociaż ma dosyć cienkie włosy, to potrafi ułożyć je w taki sposób, że może poszczyć się okazałą czupryną. Stylista, który od lat zajmuje się jej włosami, zdradził sekret tego perfekcjonizmu.

Chociaż zazwyczaj nigdy nie zdradzam sekretów doskonałego wyglądu włosów moich klientów. To jedno mogę wyznać. Jedynym gwarantowanym niedrogim produktem, który znajdziesz w mojej torbie… i na włosach moich klientów, jest lakier do włosów Elnett. Dzięki niemu możesz wielokrotnie zmieniać stylizację włosów w ciągu dnia – mówi Jason Collier.

Lakier, którego używa gwiazda to popularny Elnett od marki L’Oreal. W polskich drogeriach jego cena nie przekracza 25 zł. Trzeba przyznać, ze to niezbyt wygórowana cena za perfekcyjny wygląd.


Victoria Beckham

Victoria Beckham

David Beckham i Victoria Beckham świętują 22. rocznicę ślubu

David Beckham i Victoria Beckham świętują 22. rocznicę ślubu

David Beckham i Victoria Beckham świętują 22. rocznicę ślubu

David Beckham i Victoria Beckham świętują 22. rocznicę ślubu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×