To nie żart! Firma Victorii Beckham popara w horrendalne długi! Takich strat nie odnotowała od lat!

Victoria Beckham kryzys w firmie

Victoria Beckham kryzys w firmie

Marka Victorii Beckham notuje straty

Victoria Beckham to uznana na świecie projektantka. Jej marka notuje coraz większe straty. Ile milionów funtów straciła w ostatnim czasie? Niepokojące doniesienia zachodniej prasy.

Jakie straty poniosła marka Victorii Beckham w 2018 roku?

Victoria Beckham po zakończeniu kariery muzycznej skupiła się na projektowaniu ubrań. Na początku branża mody patrzyła na nią z pobłażliwością, dopiero z czasem zaczęto uznawać Posh Spice za wyrocznię trendów. Chociaż marka Victorii cieszy się uznaniem wśród krytyków, a kolekcje zbierają same ochy i achy, to okazuje się, że nie wszystko idzie tak, jak powinno.

Z założenia jej marka dostarcza klientom ubrania, które mają wnieść w ich życie odrobinę luksusu. To przesłanie Victoria przekazywała wielokrotnie w swoich wywiadach:

Dla mnie i mojego klienta jest ważne, by czuć się bezpiecznie i luksusowo. Mamy tkaniny w pepitkę i kratkę. Brytyjski styl, ale w globalnej perspektywie – wyznała Beckham w Elle.

Okazuje się jednak, że coraz mniej osób utożsamia się właśnie z taką filozofią.  Nie pomaga także bardzo silnie działająca na rynku konkurencja, bowiem – jak głosi The Sunprojektantka znów notuje straty. Podobno w tym roku wyniosły one aż 10,5 miliona funtów. To aż o 2 miliony więcej niż w 2017.

Sprawia wrażenie nieprzejętej całą sytuacją. Chętnie jeździ na wakacje, opływa w luksusy, a swoim ekskluzywnym życiem chwali się na Instagramie. Pytanie tylko, jak długo to potrwa – zauważają brytyjscy dziennikarze.

Obecnie ubrania Victorii można kupić w butikach w Hongkongu oraz w Londynie. Odzież oraz akcesoria sygnowane jej nazwiskiem można nabyć w domach towarowych Harvey Nichols, Selfridges czy Bloomingdale’s. W Polsce kolekcja okularów Beckham jest dostępna w butikach Moliera2.

Dodajmy, że samo nazwisko Victorii i Davida jest swego rodzaju marką, a para za „nicnierobienie” zarabia 360 tysięcy funtów dziennie, co w skali roku daje ponad 13 milionów.

Skaza na wizerunku Beckhamów! Powód absurdalny. Victoria chyba przesadziła

Przystojny syn Beckhamów przyłapany z nową dziewczyną! Wygląda jak młodsza siostra Victorii!

Victoria Beckham zainspirowała się spodniami Melanii Trump. Jej stylizacja wygląda o niebo lepiej!


Victoria Beckham i David Beckham - British Fashion Awards 2018

Victoria Beckham i David Beckham - British Fashion Awards 2018

Harper Beckham w 2011 roku

Harper Beckham w 2011 roku

Victoria Beckham i Zlatan Ibrahimovic w 2013 roku

Victoria Beckham i Zlatan Ibrahimovic w 2013 roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×