Szukaj

Victoria Beckham wskazała najpiękniejszą przedstawicielkę królewskiego rodu! Nie jest to ani Meghan, ani Kate!

Victoria Beckham na swoim profilu na Instagramie zwróciła uwagę na jedną z księżnych. Nie jest to jednak ani Meghan, ani Kate. Zobacz, kim zachwyciła się projektantka.

Victoria Beckham

Victoria Beckham uczestniczyła w ślubie Meghan Markle z księciem Harrym, jest przyjaciółką księżnej Kate, a obie kobiety ubierała w przeszłości. Okazuje się jednak, że panie nie są jedynymi członkiniami rodziny królewskiej, których styl zwraca uwagę projektantki. Była członkini Spice Girls niedawno na Instagramie podzieliła się zdjęciem pochodzącym z konta królowej Jordanii – Ranii:

Zawsze tak bardzo inspirowała mnie @queenrania, na zdjęciu w VB – podpisała zdjęcie gwiazda.

Monarchini wyglądała bardzo stylowo w białej koszuli z szerokim czarnym pasem, do której dobrała ciemne spodnie i delikatny makijaż. Okazuje się, że królowa może inspirować nie tylko stylem, ale przede wszystkim swoją działalnością na rzecz drugiego człowieka.

Rania jest bowiem bardzo zaangażowana w inicjatywy charytatywne i społeczne, w tym aktywnie działa w obszarach edukacji i zdrowia. W oryginalnym poście, który zainspirował Victorię, królowa Rania podsumowała jedną ze swoich akcji:

Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo wspaniałych rzeczy o Al Salt i jego niesamowitych ludziach, takich jak Um Mohammad! Cieszyłam się odwiedzając dziś to zapierające dech w piersiach historyczne miasto, spotykając się z kobietami i młodzieżą, które odmieniają społeczność Jordanii.

Królowa Rania – kim jest? 

Monarchini ma 48 lat. Wychowuje czwórkę dzieci: dwie córki i dwóch synów. Jest królową od 20 lat, po tym jak jej mąż Adbullah wstąpił na tron w 1999 roku. Zanim została królową, pracowała dla Apple i ukończyła Wydział Administracji Biznesu na Amerykańskim Uniwersytecie w Kairze.

Zobacz: David Beckham kupił najdroższy apartament świata! Luksusy nie z tej ziemi! Prywatne lądowisko to dopiero początek!

Zobacz: 8-letnia Harper Beckham jest zakochana! Victoria pochwaliła się przeuroczym zdjęciem córki z jej nową sympatią

Zobacz: Każdy mężczyzna powinien wziąć przykład z Davida Beckhama! Mąż Victorii w najmodniejszej stylizacji tego lata!


Victoria Beckham - wpis na Instagramie

Victoria Beckham - wpis na Instagramie

Królowa Jordanii - Rania inspiruje Victorię Beckham

Królowa Jordanii - Rania inspiruje Victorię Beckham

Królowa Jordanii - Rania to inspiracja Victorii Beckham

Królowa Jordanii - Rania to inspiracja Victorii Beckham

×