Fani „Tańca z gwiazdami” są pogrążeni w żałobie. Jan Kliment poinformował o śmierci znanej tancerki

Verunka Kvitecko nie żyje

Verunka Kvitecko nie żyje

Veronika Kvitova nie żyje

Jana Klimenta raczej nikomu przedstawiać nie trzeba. Przypomnijmy tylko, że ten przystojny czeski tancerz reprezentujący klasę „B” w tańcach standardowych oraz najwyższą klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich, zdobył w Polsce ogromną popularność jako sympatyczny tancerz w programie Taniec z gwiazdami.

Prywatnie przystojny Czech był mężem tancerki Laury Stefanie Hafner, z którą mieszkał w Szwajcarii. Po kilku latach związku para rozstała się. Obecnie Kliment związany jest z o 15 lat młodszą tancerką Lenką Tvrzovą. Na początku 2015 roku para zaręczyła się w Portoryko, a 4 czerwca 2016 roku wzięła ślub w Ostrawie. Dwa tygodnie po ceremonii ślubnej wyjechali w podróż poślubną na Kubę.

W sielankowym życiu Klimenta, ostatnio wydarzyła się ogromna tragedia. Na swoim profilu tancerz podzielił się z fanami bardzo smutną informacją. Jak się okazało nagle zmarła jego ukochana przyjaciółka – czeska tancerka, Veronika Kvitova.

Veronika od lat była przyjaciółką rodziny Klimenta, często spotykali się prywatnie, a także na turniejach tanecznych. Warto wspomnieć, że Kvitova była jednym z gości na weselu Janka i Lenki. Zatem śmierć przyjaciółki jest dla nich ogromnym ciosem.

Moja żona napisała to bardzo ładnie. Nic więcej nie mogę powiedzieć. To bardzo smutne. Czasami zastanawiam się, jak niesprawiedliwe jest to życie… Zabiera nam ludzi, którzy na to nie zasługują. Verunko, zawsze będziesz w naszych sercach, a ja zawsze będę pamiętał Cię z uśmiechem na twarzy – napisał Janek na swoim facebookowym profilu.

Veronika Kvitova zostanie pochowana 5 stycznia w czeskich Koprivnicach.

Wielka tragedia.

Monika Miller rozsadziła wszystkie noworoczne niusy! Kontrowersyjna wnuczka premiera pozuje jak Matka Boska z dzieciątkiem!

Plejada gwiazd na premierze spektaklu “Boxality” w reżyserii Agustina Egurroli. Edyta Herbuś, Rafał Maserak, Tomasz Kammel, Patricia Kazadi, Michał Piróg

HIT OPOLA! Seksowny Jan Kliment w zmysłowym tańcu z 71-letnią Rodowicz!


Jan Kliment stracił bliską przyjaciółkę

Jan Kliment stracił bliską przyjaciółkę

Jan Kliment stracił bliską przyjaciółkę

Jan Kliment stracił bliską przyjaciółkę

Jan Kliment - urodziny 28 piętra w The View

Jan Kliment - urodziny 28 piętra w The View

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×