Szukaj

Obłędna Polka rozgrzewa ponad milion fanów swoimi cudnymi fotkami z wakacji! Takiego ciała nie ma nawet Kim Kardashian

Veronica Bielik bikini

Seksowna Veronica Bielik na wakacjach

Za oknem powoli robi się coraz cieplej, chociaż o zrzuceniu grubych kurtek możemy jeszcze co najwyżej pomarzyć. Spragnieni słońca, piasku między palcami i zasłużonej chwili wytchnienia wędrujemy na Instagrama, gdzie znane gwiazdy i piękne modelki dzielą się zdjęciami ze swoich zagranicznych, luksusowych wycieczek. Z pewnym ukuciem zazdrości przeglądamy ich boskie ciała w skąpych strojach kąpielowych, które motywują nas do kupienia karnetu na siłownię czy zajęcia fitness.

Swoim cudownym, wręcz idealnym ciałem i egzotycznymi widokami podzieliła się z fanami m.in. Veronica Bielik. Królowa polskiego Instagrama zgromadziła na swoim profilu ponad milion obserwujących! To naprawdę imponujący wynik, jednak nie zaskakujący. Dziewczyna wie, jak rozgrzać obserwujących gorącymi fotkami. No a kto nie lubi nacieszyć oka tak pięknymi i zmysłowymi widokami?

Veronica nie dość, że jest posiadaczką naprawdę zniewalającej urody, to jest do tego bardzo skromna. Więcej o modelce możecie przeczytać w tym poście – zdradziła m.in. tajniki swojego sukcesu i plany na najbliższą przyszłość.

Tymczasem zapraszamy do przejrzenia galerii ze zdjęciami modelki z jej egzotycznych wakacji.

Veronica Bielik ma milion obserwatorów na Instagramie. Jej znak rozpoznawczy? Uroda modelki i figura Kardashianki! [WIDEO]

Takiej pupy może jej pozazdrościć nawet J.Lo! Polska królowa Instagrama wkracza na salony i zdradza nam co sobie poprawiła [WIDEO]

Najlepsze ciało polskiego Instagrama po raz pierwszy na salonach. Ależ ta dziewczyna ma kształty!


Czy podglądasz życie gwiazd na Instagramie?

×