Szukaj

Tak wyglądał cichy ślub byłej żony Johnny’ego Deppa. Skromna suknia ślubna i garstka gości

Vanessa Paradis wyszła za mąż

Vanessa Paradis wyszła za mąż

Podczas gdy Johnny Depp wciąż zmaga się ze skutkami skandalu, jaki wywołała Amber Heard obwiniając go o znęcanie się nad nią i z problemami finansowymi, które pochłonęły niemal dwa miliardy jego fortuny, Vanessa Paradis prowadzi życie jak z bajki. Artystka właśnie stanęła na ślubnym kobiercu i powiedziała sakramentalne „tak” swojemu partnerowi!

Z Deppem żyła przez 13 lat, ale nigdy nie zdecydowali się na zalegalizowanie swojego związku. Doczekali się za to dwójki dzieci – Lily-Rose Depp oraz Jacka Deppa. Podczas gdy jej były partner ma problemy ze znalezieniem nowej partnerki i ustatkowaniem się, Vanessa w pięknej białej sukni spełniła swoje największe marzenie i została żoną. Ceremonia była prywatna, skromna, ale nie zabrakło na niej najbliższych artystce ludzi, w tym córki i syna, których udało się przyłapać fotografom.

Szczęśliwym wybrankiem gwiazdy jest Samuel Benchetrit, którego poznała w 2016 roku. Para nie traciła czasu – zaręczyła się w 2017 roku, a o swoim ślubie poinformowała w marcu bieżącego roku. Najwyraźniej Vanessa nie chciała ryzykować, że kolejny jej związek skończy się tak, jak ten z Johnnym.

Jak myślicie? Depp weźmie z niej przykład i wreszcie skończy z hulaszczym trybem życia?

To brzmi jak wyrok. 16-letni syn Johnny’ego Deppa jest ciężko chory

Co się dzieje z Johnnym Deppem? Wygląd ekstremalnie wychudzonego aktora przyprawia o ciarki. Fani zatrwożeni

Córka Johnny’ego Deppa w modelingu nie ma sobie równych. Na lotnisku wygląda skromnie, za to na sesjach zmienia się w demona seksu! Mamy zdjęcia


Lily-Rose Depp z matką – Vanessą Paradise

Lily-Rose Depp z matką – Vanessą Paradise

Johnny Depp i Vanessa Paradise – Oscary 2005

Johnny Depp i Vanessa Paradise – Oscary 2005

Johnny Depp i Vanessa Paradise

Johnny Depp i Vanessa Paradise

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×