Szukaj

Żona Kobego Bryanta uczciła pierwsze urodziny córki. Wzruszający post obiegł media

Vanessa Bryant

Vanessa Bryant

Vanessa, żona Kobego Bryanta, opublikowała nowy post na Instagramie, którym uczciła pierwsze urodziny córki Capri. Internauci nie mogą powstrzymać wzruszenia. Co piszą w komentarzach?

Kobe Bryant na boisku nie miał sobie równych. Zachwycał imponującą formą, a jego akcje weszły do historii sportu. Stał się legendą i zdobył tysiące fanów na całym świecie. Pasją do grania zaraził swoją córkę, Giannę, która miała szansę powtórzyć sukces ojca. Ciężko na to pracowała. Regularnie pojawiała się na sali treningowej, brała udział w turniejach.

Niestety marzenia nastolatki nigdy się nie spełnią. Kilka miesięcy temu doszło do tragicznego wypadku, który raz na zawsze przekreślił te szansę. Helikopter, którym dziewczyna, jej tata, a także dwie koleżanki z drużyny i ich rodzice lecieli na trening, leciał zbyt nisko. Wszyscy zginęli na miejscu.

Vanessa Bryant uczciła pierwsze urodziny Capri

Kobe Bryant pozostawił pogrążoną w żałobie rodzinę, w tym żonę Vanessę. To ona dba, by pamięć o jej mężu i córce nie zniknęła. Regularnie publikuje posty w sieci, w których wspomina bliskich. Tak jak w sobotę, gdy uczciła pierwsze urodziny ich córeczki, Capri. Bryant podzieliła się archiwalnym zdjęciem, na którym pozuje z mężem i ich najmłodszym dzieckiem:

Wszystkiego najlepszego Capri! Mamusia, tata, Nani, Gigi i BB bardzo Cię kochają. Niech Bóg Ci błogosławi księżniczko. Capri Kobe Bryant znana również jako „Koko-Bean”, nazwana na cześć jej tatusia Kobego Bean Bryanta. Bardzo tęsknimy za Gigi i tatusiem.

Vanessa Bryant uczciła pierwsze urodziny córki

Vanessa Bryant uczciła pierwsze urodziny córki

Internauci w komentarzach nie mogą ukryć wzruszenia. Pod zdjęciem składają dziewczynce życzenia, piszą o uroku rodzinnej fotografii:

  • To takie piękne wspomnienie. Wszystkiego najlepszego dla Capri. Sto lat!
  • Kobe i Gigi opiekują się Wami z góry. Pamiętajcie o tym! Spełnienia marzeń dla małego aniołka.
  • Cudowne to zdjęcie. Capri z pewnością wyrośnie na pięknego człowieka, mając wokół siebie takie wzorce. Sto lat.

Trudno nie zgodzić się z wpisami. Post jest bardzo wzruszający.


Vanessa Bryant uczciła pierwsze urodziny córki

Vanessa Bryant uczciła pierwsze urodziny córki

Vanessa Bryant tatuaż

Vanessa Bryant tatuaż

Capri Bryant - pierwsze kroki

Capri Bryant - pierwsze kroki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×