Michael Douglas twierdzi, że Val Kilmer ma raka. Jest odpowiedź aktora: „Diagnoza jasno pokazała, że…”

Van Kilmer i Michael Douglas

Val Kilmer oficjalnie zaprzecza wersji Douglasa

Jaka jest prawda? Kilka dni temu świat obiegła szokująca informacja, że Val Kilmer ma raka.  Aktor od jakiegoś czasu borykał się z problemami zdrowotnymi, widziany był nawet z rurką tracheostomijną, którą zakłada się między innymi osobom chorym na nowotwór gardła, jednak nigdy w żaden sposób nie odniósł się do plotek o chorobie. Odniósł się do nich za to Michael Douglas, kolega z planu Kilmera, który w niedawnym wywiadzie ujawnił:

Val to cudowny człowiek, który aktualnie zmaga się z tym samym, co ja kilka lat temu. Nie wygląda to dobrze.

Douglas walczył z rakiem gardła kilka lat temu i być może dlatego martwi się o kolegę, który jako członek sekty scjentologicznej nie może stosować żadnych medykamentów. Jednak, po tym jak zaczęły napływa życzenia zdrowia z całego świata Val zaskoczył wszystkich:

Kocham Michaela, ale jest nie doinformowany. Ostatnio rozmawiałem z nim prawie dwa lata temu o skierowaniu do specjalisty, żeby sprawdzić guzek w moim przełyku, to wszystko. Diagnoza jasno pokazała, że nie mam raka. Nie wiem, co pchnęło Michaela do jego spekulacji, ale jestem pewny, że nie złośliwość

Uhm…Trochę nam trudno uwierzyć,że Michael Douglas, sam niedawno zmagający się z rakiem mógłby mieć do tematu tak niefrasobliwe podejście, ale możemy się mylić. Ważne, żeby Val był zdrowy, a jeśli choruje to dostał odpowiednią terapię, trzymaj się Val!

Zobacz: Gwiazdor Top Gun walczy z nowotworem! „Nie wygląda to dobrze…”

Val Kilmer

Val Kilmer ma raka?

Michael Douglas umiera?

Michael Douglas twierdzi, że Val Kilmer ma raka


Val Kilmer - Instagram

Val Kilmer - Instagram

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas Fot. ons

Val Kilmer - Instagram

Val Kilmer - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×