Szukaj

Perfumy Radosława Majdana to idealny prezent na walentynki. Kosmetyki “Vabun” z pewnością ucieszą każdego mężczyznę

Radosław Majdan perfumy Vabun

Nowa kolekcja męskich perfum Vabun

Radosław Majdan to nie tylko znany piłkarz, ale także i biznesmen. Stworzył on markę męskich perfum Vabun. Co oznacza sama nazwa? Vabun to złoty jastrząb. Jest to indiański odpowiednik znaku zodiaku byłego piłkarza, czyli byka. Jak wiemy, Radek ma słabość do kultury indiańskiej, w związku z czym zależało mu na tym, aby nazwa perfum w jakiś sposób do tego nawiązywała.

Wszystkie dostępne perfumy marki Vabun stworzone są dla mężczyzn, którzy pragną wyróżnić się z tłumu. Cechuje je najwyższa jakość wykonania, dbałość o szczegóły, estetyka wykonania oraz trwałość.  Mężczyzna Vabun jest zmysłowy i intrygujący. Uwielbia żyć chwilą, nie boi się sięgać po rzeczy, których pragnie. Taka osoba zawsze wierzy w swój niezawodny instynkt. Zostań jednym z nas. Daj się porwać zapachowi Vabun – czytamy na oficjalnej stronie marki

Vabun, czyli złoty jastrząb jest symbolem świtu, dopływu nowej energii i odrodzenia, a to idealnie odzwierciedla rozpoczęcie nowego etapu w życiu. Dla Radosława Majdana było nim stworzenie własnej marki znakomitych perfum i kosmetyków. Właśnie na rynku pojawiła się nowa linia.

Kupicie perfumy marki Vabun stworzone przez Radosława Majdana?

Zobacz: Małgorzata Rozenek-Majdan o pierwszej randce z Radosławem Majdanem: „Wyszłam w podartych dżinsach, a on…”

Perfumy Vabun Gold cena: 94,99 zł.

Perfumy Vabun Gold cena: 94,99 zł.

Zestaw Vabun Gold cena: 99 zł.

Zestaw Vabun Gold cena: 99 zł.

Radoslaw Majdan promuje swoje perfumy Vabun

Radoslaw Majdan promuje swoje perfumy Vabun


Kupisz perfumy Vabun?

×