Dorota Wellman pierwszy raz opowiedziała o swoim mężu! Nie ma z nią łatwego życia

Dorota Wellman, Krzysztof Wellman

Dorota Wellman, Krzysztof Wellman

Dorota Wellman w programie Uwaga! Kulisy sławy opowiedziała o życiu prywatnym, pracy i wkroczeniu w świat polityki. Jaką jest żoną i dlaczego jej mąż, Krzysztof Wellman, nie ma z nią łatwo?

Dorota Wellman zalicza się do czołówki najbardziej lubianych przez widzów gwiazd stacji TVN. Dziennikarka od ponad 12 lat prowadzi w parze z Marcinem Prokopem program Dzień Dobry TVN oraz udziela się na wielu innych polach zawodowych. O jej karierze można powiedzieć sporo. Zupełnie na odwrót jest w kwestii życia prywatnego.

Dorota Wellman o swoich wadach i mężu. Jaką jest żoną?

W niedzielny wieczór w Uwaga! Kulisy sławy wyemitowano reportaż poświęcony Dorocie Wellman. W prawie 15-minutowym odcinku mogliśmy dowiedzieć się co nieco na temat rodzinnego życia gwiazdy. Co prawda dziennikarka nie zdradziła nic na temat swojego syna, ale skusiła się pochwalić mężem.

Zobacz: Pogrzeb Doroty Wellman będzie wielką sensacją! Pożegnanie na miarę gwiazd Hollywood!

View this post on Instagram

Kto dziś będzie bohaterką Kulis sławy? Niesamowita Dorota Wellman. Do zobaczenia o 19.45 w TVN! #tvn #uwaga #uwagatvn #kulisyslawy #dorotawellman #ddtvn

A post shared by Uwaga! TVN (@uwagatvn) on

Dorota jest żoną fotografika Krzysztofa Wellmana. Z opowieści gwiazdy dowiadujemy się, że mężczyzna nie ma z nią łatwo, a wszystko to przez jej aktywny tryb życia. Gospodyni programu TVN czerpie pełnymi garściami z każdego dnia.

Mam wady jak każdy normalny człowiek. Chyba, że chcemy jakąś laurkę taką, jak w takich gazetkach, w których opowiadają, że się tak kochają, a potem się rozwodzą. Ja strasznie tego nie lubię. Jestem osobą wybuchową, z którą się trudno żyje. Jestem osobą, która jest wiecznie w ruchu. Dla innej osoby może to być męczące. Jestem uparta jak Żmudzin, mam żmudzkie korzenie również, więc jak się zaprę to czterema łapami, dopóki nie zrealizuję tego, co wymyśliłam.

Zobacz: Dorota Wellman pierwszy raz o swojej synowej. Ale z niej szczęściara!

Krzysztof Wellman – mąż Doroty jest fotografem

Krzysztof Wellman – mąż Doroty jest fotografem

Jak sama przyznaje, nadmiar obowiązków czasami nieco utrudnia jej relację z najbliższymi. Na szczęście może liczyć na kochającego oraz wyrozumiałego męża, który akceptuje jej ogromne zaangażowanie w pracę:

Nie jest łatwo ze mną żyć. Myślę, że mój mąż nosi aureolą nad głową już teraz, a potem żywcem zostanie zabrany do nieba.

Para doczekała się wspólnego syna Jakuba, o którym Dorota mówi niewiele. Jakiś czas temu, na łamach Życia na gorąco, zdradziła tylko, że nie chce wtrącać się w jego życie osobiste, ani zabierać za niego głosu w mediach:

Myślę, że on wie najlepiej, kto będzie dla niego dobry. Nie zamierzam wtrącać się do wyborów życiowych Jakuba, ale trzymam kciuki, by układało się mu jak najpiękniej. Chciałabym, żeby wybrał taką dziewczynę, z  którą będę mogła się zaprzyjaźnić.

Zobacz: Dorota Wellman rozgadała się na temat syna. To dlatego wiemy o nim tak niewiele

Dorota Wellman z synem Jakubem w 2011 roku

Dorota Wellman z synem Jakubem w 2011 roku

Uwaga! Kulisy sławy: Dorota Wellman o pracy i polityce

Wellman nie ukrywa, że uwielbia rządzić nie tylko w związku, ale także w pracy. Błyskawicznie zjednuje sobie sympatię ludzi i przejmuje pozycję lidera:

Mam naturalny sposób przyjmowania przywództwa. Więc jeśli wchodzę w jakieś środowisko to natychmiast przejmuję władzę i nie interesuje mnie, czy tam jest jakiś prezes, dyrektor czy naturalny lider. Ja mówię: „No dobra, to teraz zrobimy to tak”, i co ciekawe mam rację. Myślę, że jestem urodzonym przywódcą.

Zobacz: Dorota Wellman miała załamanie nerwowe! Nigdy wcześniej nie powiedziała tak wiele!

Dorota Wellman, Marcin Prokop - Dzień Dobry TVN

Dorota Wellman, Marcin Prokop – Dzień Dobry TVN

Dorota w rozmowie z Uwagą przyznała również, że swego czasu na poważnie rozważała wkroczenie do świata polityki. Ostatecznie jednak zrezygnowała z pomysłu, w którego realizacji z pewnością poparłoby ją potężne grono Polaków:

Parę lat temu coś mnie takiego napadło, żeby wziąć się za politykę na poważnie i pociągnąć za sobą kobiety i nie tylko kobiety. Ale potem rozum wrócił mi na miejsce i pomyślałam, że szkoda życia zmarnować na to, żeby z takimi baranami jak teraz są w polityce się zadawać.

Dorota Wellman wspiera osoby LGBT

Dorota Wellman wspiera osoby LGBT

Oglądaliście Uwaga! Kulisy sławy z Dorotą Wellman?

Zobacz: Dorota Wellman ujawniła sekret swojego syna Jakuba! Przez lata nie komentowała jego życia prywatnego


Dorota Wellman z synem Jakubem w 2011 roku

Dorota Wellman z synem Jakubem w 2011 roku

Krzysztof Wellman – mąż Doroty jest fotografem

Krzysztof Wellman – mąż Doroty jest fotografem

Marcin Prokop, Dorota Wellman

Fotografia: jastrzabpost.pl

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×