Szukaj

Baron tak namiętnie pocałował Julię Wieniawę, że z jego ustami stało się coś dziwnego. Fanki mają ciekawą teorię

Julia Wieniawa i Baron opublikowali zdjęcie, które powstało zaraz po namiętnym pocałunku. Dowód? Wystarczy spojrzeć na usta Aleksandra, na których internautki zauważyły ślady błyszczyku Julii. Musiało być bardzo gorąco!
Baron i Julia Wieniawa pocałunek

Julia Wieniawa i Baron to obecnie chyba najgorętsza para polskiego show-biznesu. Jak tylko na jaw wyszło, że tych dwoje może coś łączyć, natychmiast w mediach rozpoczął się wyścig o zbieranie informacji na temat ich miłości. W pierwszym wywiadzie z reporterem Jastrząb Post, tuż po ujawnieniu relacji, aktorka nie chciała zdradzać tak naprawdę niczego:

Alek jest super muzykiem, bardzo go cenię i jako człowieka i jako muzyka, także jestem otwarta na tego typu współprace (…) Jestem szczęśliwa, promienieję od stóp do głów, jest super i to koniec – odpowiedziała na pytanie krótko.

Szybko potem zaczęły pojawiać się wspólne zdjęcia i filmiki. Zakochani zaliczyli także wakacje oraz imprezę, na której Julia pracowała na wybiegu jako modelka.

Ich związek  rozwija się bardzo szybko. Gwiazdy spędzają każdą wolną chwilę razem. Nie inaczej jest obecnie, podczas majówki. Aktorka podzieliła się wczoraj w swojej relacji z Instagramem słodkim zdjęciem z partnerem. Oparta o jego ramię uśmiecha się do kamery i widać, że jest bardzo zakochana. Jesteśmy więc przekonani, że takich zdjęć będzie z każdym dniem coraz więcej. W końcu, kto nie chciałby dzielić się z innymi swoim szczęściem! 😉

Baron z błyszczykiem na ustach

Czujni fani zauważają jednak, że przed zrobieniem zdjęcia doszło chyba do namiętnego pocałunku tych dwojga. Dlaczego? Mężczyzna ma na ustach pomadkę!

  • Baronkowi błyszczyk na ustach został.
  • Baron ma błyszczyk Wieniawy na ustach!

Ładnie wyglądają? Według nas tak! Myślcie, że w ten sposób odpowiedzieli na ostatnie sugestywne zdjęcie Antka i Kasi?

Zobacz: Zamieszanie z dziewczyną Antka Królikowskiego. Kim jest piękna Kasia?

Zobacz: Niekulturalne komentarze Jana Wieczorkowskiego pod zdjęciem Antka Królikowskiego z mamą. Wyszło niezręcznie

Zobacz: Nowa dziewczyna Antka Królikowskiego przyłapana bez okularów! Jest piękniejsza niż wszyscy myśleli! Pierwsze takie zdjęcia


Czy Julia Wieniawa i Baron pasują do siebie?

×