Szukaj

Usher został ojcem. Zdradził płeć i imię dziecka, publikując słodką fotografię wprost ze szpitala

Usher został ojcem

Usher został ojcem

Usher i jego dziewczyna Jenn Goicoechei zostali rodzicami. Właśnie powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Muzyk pokazał zdjęcie i zdradził płeć i imię maleństwa w poście na Instagramie.

Jenn Goicoechei, dziewczyny Ushera, z którą piosenkarz spotyka się od ponad roku, właśnie urodziła ich pierwsze dziecko. Radosnymi wiadomościami muzyk podzielił się na Isntagramie.

Usher został ojcem

Usher może pochwalić się bujnym życiem uczuciowym. Był już dwukrotnie żonaty i wychowuje już dwoje dzieci z pierwszego małżeństwa ze stylistką, Tameką Foster. Para wspierała się w trudnych chwilach, kiedy ich starszy syn miał poważny wypadek. Po raz drugi ślubował miłość i wierność Grace Miguel, jednak i ten związek muzyka nie przetrwał próby czasu. Gwiazdor ma ogromny szacunek do byłych partnerek i pozostaje z nimi w przyjaznych stosunkach. Bierze też czynny udział w wychowaniu dzieci, a na jego profilu na Instagramie często pojawiają się relacje ze wspólnie spędzanego czasu.

Nowy związek Usher i Jenn oficjalnie potwierdzili, pojawiając się razem na koncercie w Hollywood Bowl. To właśnie podczas tej imprezy zakochanym zrobiono pierwszą wspólną fotografię. Od tamtej pory często gościli na imprezach, pozując do zdjęć i chwaląc się swoim szczęściem.

Dzisiaj na świecie pojawiła się córeczka pary, czym szczęśliwy artysta podzielił się z fanami na Instagarmie. Opublikował piękną fotografię wprost ze szpitala i zdradził imię maleństwa.

To dziewczynka! Witaj na świecie, 𝐒𝐨𝐯𝐞𝐫𝐞𝐢𝐠𝐧 𝐁𝐨 𝐑𝐚𝐲𝐦𝐨𝐧𝐝.

Pod postem pojawiła się istna lawina komentarzy. W końcu król R&B cieszy się popularnością na całym świecie, więc gratulacje płyną z całego globu. Mamie i maleństwu życzymy zdrowia.

 


Usher został ojcem

Usher został ojcem

Usher został ojcem

Usher został ojcem

Usher i Jenn Goicoechei

Usher i Jenn Goicoechei

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×