Afera z grobem męża Urszuli. Gwiazda odpowiada tabloidowi zdjęciem rachunku: „Niech się walą”. Ujawniła kwotę

Urszula

Urszula

Urszula ostro się zdenerwowała. Doniesienia mediów doprowadziły ja do furii. Odniosła się do wszystkiego we wpisie na Facebooku. Co opublikowała?

Urszula karierę rozpoczynała na początku lat 80. z zespołem Budka Suflera, z którym nagrała takie hity jak: Luz blues, W niebie same dziury, Dmuchawce, latawce, wiatr czy Malinowy król.

Wokalistka ma dwóch synów. Ojcem starszego – Piotra, był gitarzysta Budki Suflera – Stanisław Zybowski, z którym pod koniec lat 80. Urszula wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Po powrocie do Polski nagrali płytę, której sukces zaskoczył nawet ich samych. Album Biała droga sprzedał się w nakładzie ponad 800 tys. egzemplarzy. Właśnie wtedy pojawiła się śmiertelna choroba jej męża.

Stanisław Zybowski zmarł kilka miesięcy przed przeprowadzką do nowego domu, który budowali razem. Urszula wykończyła dom przy pomocy Tomasza Kujawskiego, w którym znalazła oparcie po odejściu pierwszego męża.

Urszula jest stale obecna na polskiej scenie, ale o jej życiu prywatnym mało słychać. Tym bardziej zdziwił emocjonujący wpis gwiazdy na Facebooku. Mocno zdenerwowały ją doniesienia mediów. Sprawa dotyczy grobu jej zmarłego męża.

Urszula rozsierdzona na doniesienia mediów

Urszula opublikowała na Facebooku pełen emocji wpis. Odniosła się do doniesień jednego z tabloidów, w którym pojawiła się informacja, że nie opłaciła miejsca na cmentarzu. Na dowód, że to informacje wyssane z palca, pokazała dowód zapłaty.

Wiem, że nie czytacie tego świństwa ( czyli takich gazet),ale dla nieprzekonanych zamieszczam foto zapłaty do 2041 roku. Hieny cmentarne opisujące to w gazetach niech się walą – napisała.

Pod jej wpisem zaroiło się od komentarzy. Wzbudził on spore emocje. Jeden z użytkowników pokusił się o wyjaśnienie sprawy:

Nie wiem do kogo jest skierowane „hieny cmentarne”, ale mam nadzieję, że do dziennikarzy SE. Niestety w komentarzach oczywiście narracja o chciwych katabasach. Jak zatem do administracji cmentarza, to informuję, że to manipulacja.
Jak Pani Urszula chce to mogę opisać całą sytuację od A do Z jak wyglądała naprawdę. p. Urszula przedstawiła informację o dręczących dziennikarzach sprawdzających daty opłat za utrzymanie grobu jak to przychodzi uregulować opłatę bo ją super express ściga i nie chce być na pierwszej stronie bo jest osobą publiczną. Więc jak to administrację cm. określiła w tym poście „hienami” to niech nie przedstawia półprawd i niech nie manipuluje a najpierw niech zerknie do ustawy o cmentarzach. Jeżeli to do dziennikarzy SE – to popieram i współczuję, ze te hieny biorą się nawet za takie sprawy – napisał ks. Mateusz Szewczyk.

Urszula uściśliła wpis, a wówczas pojawiła się dodatkowa informacja od komentującego:

EDIT: dziękuję za dodanie zdj z SE. Teraz jest sprawa jasna. Ujadaczom w komentarzach przypomnę o tym, że istnieje magiczne słowo przepraszam, bo to nie o nas tu chodzi. Jak ktoś ma dalej opory i wątpliwości to zapraszam do kancelarii pokaże faktury z kosztami utrzymania cmentarza, a potem będziecie się mogli sadzić w kom o „chciwość katabasów”.

Inni internauci dodają, że trzeba pamiętać tym, że opłata za cmentarz zawiera utrzymanie nekropolii i w przeliczeniu na miesiące wynosi około 10 złotych.


Urszula wściekła na doniesienia mediów

Urszula wściekła na doniesienia mediów

Urszula wściekła na doniesienia mediów

Urszula wściekła na doniesienia mediów

Urszula kilka miesięcy temu

Urszula kilka miesięcy temu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×