61-letnia Urszula schudła 10 kilogramów! Mamy jej nowe zdjęcia. Teraz to dopiero ŻYLETA!

Urszula

Urszula

Urszula przeszła metamorfozę. Artystka schudła aż 10 kilogramów. Dzięki temu wygląda o wiele młodziej. Jak teraz prezentuje się 61-letnia tuza estrady?

Urszula (ur. 1960) należy do czołówki polskich artystów. Piosenkarka nagrała 12 albumów studyjnych. Kilka tych krążków otrzymało statusy złotych i platynowych płyt. Najbardziej znanymi utworami Urszuli są: Dmuchawce, latawce, wiatrLuz, blues, w niebie same dziuryMalinowy królPowiedz, ile masz lat. W 1990 roku wyjechała na cztery lata do Stanów Zjednoczonych. Po powrocie nagrała hardrockowy album pt. Biała droga, który promowały absolutne przeboje: Na sen oraz Konik na biegunach.

Gwiazda często robiła sobie przerwy od występów. W 2016 roku powróciła z trasą koncertową z okazji 20-lecia Białej drogi. Dwa lata później obchodziła 35-lecie działalności muzycznej.

Pod koniec listopada ubiegłego roku ukazał się jej kolejny album Cud nadziei. Płyta jest typowo bożonarodzeniowa. Zawiera głównie pastorałki i kolędy (choć nie brakuje bardziej popowych i folkowych klimatów). Artystka od tamtego czasu się nie obija. 22 października tego roku premierę miał jej nowy krążek pt. Teraz ja. Przed premierą nowego materiału gwiazda sporo schudła.

Metamorfoza Urszuli. Jak teraz wygląda?

Urszula o swoich ostatnich perypetiach opowiedziała dziennikarzowi, Pawłowi Trześniowskiemu, z NetFan.pl. Zapytał on ją m.in. o to jak wyglądają jej relacje z bliskimi:

Wszyscy mamy coraz mniej czasu. Zajmuje nas coraz więcej spraw: rodzice, dzieci, wnuki, praca. Mam fantastycznych sąsiadów, z którymi spędzamy sporo czasu. Z nimi najczęściej organizujemy jakiegoś grilla czy winko. Poza tym mam świetnych muzyków w kapeli, którzy też się sprawdzają jako przyjaciele. W busie czy w hotelu na trasie nigdy nie ma z nimi nudy. No i są moje wspaniałe kumpele. Mobilizujemy się wzajemnie – wyznała gwiazda polskiej estrady.

Dodała, że w ostatnim czasie koleżanki pomogły jej zadbać o formę.

Ostatnio wzięłam się za siebie, wstaję o 7 rano, łączę się z nimi na Skypie i razem ćwiczymy. Schudłam już 10 kilo – kontynuowała.

Podkreśliła, że musiała o sobie zadbać, ponieważ wcześniej nieco się roztyła.

 Musiałam, bo było mnie zdecydowanie za dużo. Nawet nie chciałam robić żadnej sesji do nowej płyty. Ale wytwórnia namówiła mnie na nowe zdjęcia. Zgodziłam się, bo fotki zrobiła Beata Wielgosz, a jej ufam. Pięknie widzi ludzi – uzupełniła.

Przemianę Urszuli możecie zobaczyć w naszej galerii zdjęciowej. Widać w niej jej stare zdjęcie, fotografie z sierpnia bieżącego roku i jej najnowszy look w teledysku do utworu Zaczaruj. Pełen klip zamieszczamy poniżej. Utwór, oczywiście, zwiastuje przywołany już wcześniej album Teraz ja.

Jak podoba się wam przemiana Urszuli? Musimy przyznać, że dzięki swojej metamorfozie, wygląda jak nowo narodzona. Zrzucenie zbędnych kilogramów odmłodziło ją o kilka dobrych lat. Zmianę dostrzegli też jej fani. W komentarzach pod ostatnim wideoklipem napisali m.in.:

Urszulo, jesteś jak wino. Im starsza, tym piękniejsza, a piosenki wciąż takie piękne. Wszystkiego najlepszego.

Osobiście mamy takie samo zdanie. Żyleta!


scena z: Urszula, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Urszula, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Urszula obecnie. Skrin z YT

Urszula obecnie. Skrin z YT

urszula teraz 2

Urszula obecnie. Skrin z YT

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×