Szok! Uczestniczka programu Rolnik szuka żony aresztowana! Ma problemy z prawem i nie tylko!

Urszula Olszewska trafiła do aresztu

Program Rolnik szuka żony cieszy się dużą popularnością. Trwającą właśnie drugą edycję show ogląda jeszcze więcej widzów niż pierwszą. TVP zdecydowało już o wyprodukowaniu kolejnej. Zobaczymy ją prawdopodobnie jesienią przyszłego roku.

Zobacz: Rolnik szuka żony 3 na jesieni 2016?

Kiedy skończyła się pierwsza edycja, o uczestnikach nie było już tak głośno. Do tej pory w mediach pojawiał się głównie Adam Kraśko. Rolnik, który nie znalazł żony stał się celebrytą. Ostatnio jednak w telewizji mogliśmy zobaczyć jedną z uczestniczek poprzedniej edycji. Urszula Olszewska była kandydatką na żonę dla Grzegorza. On jednak ostatecznie jej nie wybrał. Tym razem kobieta pojawiła się w innym programie. W czwartkowym wydaniu Sprawy dla reportera opowiedziała o konflikcie z sąsiadami, którzy twierdzą, że kobieta uprzykrza im życie. Olszewska broniła się mówiąc, że to oni są uciążliwi.

Dobiegała do płotu z kijem, krzyczała i puszczała głośno Radio Maryja – upierali się sąsiedzi

W związku z oskarżeniami sąd postanowił skierować kobietę na obserwację psychiatryczną. Ona jednak nie wykonała wyroku. W związku z tym została aresztowana. Olszewska skarżyła się również na warunki w areszcie. Teraz jednak, kiedy jest już na wolności, będzie domagać się odszkodowania za swoje krzywdy.

Cała sprawa na pewno szybko się nie zakończy. Pamiętacie Ulę od Grzesia?

 

Urszula Olszewska z Rolnik szuka żony w areszcie

Urszula Olszewska z Rolnik szuka żony w areszcie

Uczestnicy pierwszej edycji programu Rolnik szuka żony

Uczestnicy pierwszej edycji programu Rolnik szuka żony
TVP


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×