Tak wyglądały 9. urodziny księcia George’a. Na iście królewskim przyjęciu nie zabrakło prezentów od Elżbiety II. Spełniła dwa marzenia prawnuka

Urodziny George'a

Urodziny George'a

Książę George kilka dni temu skoczył 9 lat. Właśnie do pracy przedostały się informacje, jak wyglądało jego przyjęcie z tej okazji. Było wyjątkowo.

Księżna Kate, książę William i sama Elżbieta II zadbali o to, żeby George na zawsze zapamiętał swoje 9. urodziny. Urządzili mu niesamowitą imprezę w Anmer Hall, zanim przeprowadzą się do Windosru.

Urodziny księcia George’a w stylu fit i wyjątkowe prezenty od królowej

Kate i William zadecydowali, że przeprowadzają się do Windsoru. To także świetna okazja, aby pomóc George’owi znów poczuć się jak zwykły mały chłopiec, po kilku miesiącach wypełnionych oficjalnymi obowiązkami, takimi jak uczestnictwo w Wimbledonie i wspieranie królowej na imprezach z okazji jej Platynowego Jubileuszu. Prababka księcia jest tak wdzięczna za to, jak dobrze radzi sobie z ogromną odpowiedzialnością, spoczywającą na jego barkach – jest trzeci w kolejce do brytyjskiego tronu za swoim tatą i księciem Karolem – że zamierza go trochę porozpieszczać!

Kiedy przyszły monarcha kończył 22 lipca 9 ​​lat, książę i księżna Cambridge zadbali o wyjątkową uroczystość, aby upamiętnić ten dzień. W domu w Norfolkcountry Anmer Hall, było mnóstwo miejsca, aby urządzić wielką imprezę na świeżym powietrzu dla solenizanta i wszystkich jego energicznych kumpli. Źródła ujawniły, że dumni rodzice planowali imprezę w stylu festiwalu muzycznego.

Będzie parkiet taneczny, stacje z ciężarówkami z jedzeniem, ale w zdrowej wersji, a także namioty w ogrodzie, w których dzieci będą mogły spać. To idealny sposób, by dzieciaki pożegnały się z miejscowymi kolegami, zanim rodzina spakuje się i wyjedzie.

Informator donosił o całej zabawie przed wielkim dniem George’a.

Królowa zamówiła nawet kilka prezentów, w tym wędkę i zestaw olejny do malowania – mówi informator gazety.

Choć George daje swojej Gan Gan [tak mówi na prababcię] tyle radości, nikt nie jest z niego bardziej dumny niż jego ojciec. Po kilku trudnych latach, w których William był w separacji ze swoim młodszym bratem, księciem Harrym, syn okazał się być właśnie pocieszeniem, którego potrzebuje. I okazuje się, że jest prawdziwym wsparciem.

William i George są jak przyjaciele – wyjaśnia źródło. – Naprawdę połączyło ich zamiłowanie do sportu. Mają też podobny temperament.

Wygląda na to, że 9. urodziny George’a były naprawdę wyjątkowe.


Screenshot_20220726-223458_Magzter
Screenshot_20220726-223441_Magzter
Książę George skończył 9 lat - urodzinowy portret

Książę George skończył 9 lat - urodzinowy portret

Komentarze

 • Gośćjanka pisze:

  Piekny mały Książek zdrówka,zdrowka

 • GośćJanka pisze:

  Sto lat w zdrowiu i szczęściu George !!!

  • Gość pisze:

   George przypomina mi williama w wieku dziecięcym. Ten sam uśmiech. Szkoda, że Diana nie może uczestniczyć w życiu swoich dzieci i wnuków 😥

 • Gość pisze:

  W Anglii kryzys, ludzie domy tracą, ale przecież trzeba pojazac plebsowi jak jaśnie państwo się bawi za plebsu podatki.

 • Gość pisze:

  Przemiły chłopiec. Wszystkiego naj!

 • Gość Fanki pisze:

  Fajny chłopak jak i jego rodzenstwo No i brawo rodzice że dbają o dzieci jak o dzieci!!!! o zabawy ale też o godne reprezentowanie Królowej BRAWO I ZYCZYMY DUZO MILOSCI I ZDROWIA

 • Gość pisze:

  Nie SOLENIZANT tylko JUBILAT
  UROCZY CHLOPIEC

  • Gość pisze:

   Jeden z częstych mitów, z którymi można się spotkać podczas rodzinnych uroczystości, dotyczy tego, że solenizant obchodzi imieniny, a jubilat świętuje urodziny. Wystarczy jednak zajrzeć do słownika języka polskiego, by się przekonać, że solenizant to ‘osoba obchodząca w danym dniu imieniny lub urodziny’ (USJP, t. 4, s. 437), a jubilat – ‘osoba obchodząca swój jubileusz’ (USJP, t. 2, s. 203), a więc ‘ważną rocznicę, np. dwudziestopięciolecia, pięćdziesięciolecia działalności lub powstania, założenia czegoś’.
   UROCZY GOŚCIU

 • Matks pisze:

  Gdzie ty kobieto widzisz krzywe zeby.Sliczny chlopczyk.

 • Gość pisze:

  Krzywe zęby po ojcu

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×