Szukaj

Rodzina królewska świętuje urodziny Archiego. Kate pokazała klasę, a Karol wbił szpilę Meghan. Będzie skandal?

Archie Harrison świętuje pierwsze urodziny. Na Instagramie pojawiły się życzenia od członków rodziny królewskiej. Księżna Kate i książę William pokazali klasę, ale książę Karol już nie. Internauci twierdzą, że następca tronu pokazał, co myśli o Meghan Markle.
Archie Harrison – pierwsze urodziny

Archie Harrison – pierwsze urodziny

Dokładnie rok temu o godzinie 14:30 Pałac Buckingham ogłosił narodziny hrabiego Archiego Harrisona. Syn księżnej i księcia Sussexu urodził się z samego rana. Po godzinie 17:00 przed Pałacem Buckingham przedstawiono tradycyjny komunikat o narodzinach dziecka, wymieniając jedynie godzinę, z pominięciem między innymi miejsca i uczestniczących w wydarzeniu lekarzy.

Para do ostatniej chwili utrzymywała informację w tajemnicy. Meghan nie czuła się na siłach, by – tak jak Kate czy Diana – pozować z noworodkiem przed tłumem fotoreporterów. Informacja o narodzinach Archiego wywołała salwy zachwytu wśród Brytyjczyków. Miliony osób w ciągu chwili oszalało na widok słodkiego maleństwa, które ochrzczono miesiąc po przyjściu na świat.

Kilka miesięcy później Archie udał się w pierwszą książęcą trasę. Razem z rodzicami odwiedził Afrykę. Chwilę później okazało się, że było to ostatnie tego typu wystąpienie malca w barwach rodziny królewskiej. Meghan i Harry w styczniu podjęli bowiem decyzję o opuszczeniu murów pałacu Buckingham. Obecnie mieszkają w Los Angeles, gdzie starają się żyć tak jak reszta świata – z dala od surowych zasad etykiety.

Pierwsze urodziny Archiego. Kate i William oraz Karol i Camilla składają życzenia

Meghan i Harry po wyprowadzce z pałacu stali się bohaterami licznych publikacji, w których tabloidy przypisywały im konflikt z resztą rodu Windsorów. Sugerowano, że ich relacja z Kate i Williamem czy Karolem i Camillą jest lodowata. Czy aby na pewno? Obie pary w piękny sposób uczciły pierwsze urodziny Archiego Harrisona. Czy tym samym zadały kłam wszystkim plotkom o napiętej atmosferze między obecnymi a byłymi członkami rodziny królewskiej? Po obejrzeniu zdjęć odpowiedź nasuwa się sama.

Kate i William na Instagramie opublikowali oficjalny rodzinny portret, który powstał w dniu chrztu Archiego. Są na nim Meghan i Harry, a także dziadkowe oraz siostry Diany.

Życzymy Archiemu bardzo szczęśliwych pierwszych urodzin – napisali Cambridge’owie.

Na równie piękną publikacją zdobyli się Karol z Camillą. Pokazali zdjęcie, na którym następca tronu czule spogląda na wnuka trzymanego przez ojca.

Wszystkiego najlepszego dla Archiego, który dzisiaj kończy roczek – napisali dziadkowie bobaska.

Ostatnie zdjęcie nie uciszy plotek o konflikcie w rodzinie królewskiej. Karol ze zdjęcia z wnukiem wyciął jego matkę. Meghan Markle nie została ujęta w publikacji. Fotografię skadrowano tak, by ukazywała jedynie wizerunek najbliższych księciu osób. W oryginalne na zdjęciu pojawia się jeszcze matka Meghan – Doria Ragland.


Pierwsze publiczne pokazanie Archiego, Instagram

Pierwsze publiczne pokazanie Archiego, Instagram

Meghan Markle i Archie Harrison na meczu polo

Meghan Markle i Archie Harrison na meczu polo

Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×