Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska zaniepokojeni zachowaniem 13-letniej córeczki. Gwiazda musiała stanowczo zareagować

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz są rodzicami nastolatki. Ostatnio przyłapali ją na tym, że łamie określone przez nich zasady. Co takiego zrobiła?

Natasza Urbańska to jedna z najbardziej utalentowanych artystek w polskim show-biznesie. Zadebiutowała w 1993 roku i od tamtego momentu współpracuje z teatrem muzycznym Studio Buffo. Dwa lata wcześniej pojawiła się na pierwszym castingu. Wypadła świetnie i miała niemalże pewną rolę w spektaklu, jednakże w krótkim czasie odkryto, że jest jeszcze za młoda. To jednak nie podcięło jej skrzydeł i przez kolejne lata z uporem pracowała na swój sukces.

Jako pierwszy jej talent docenił Janusz Józefowicz. Regularnie obsadzał ją w nowych przedstawieniach muzycznych, a ona chętnie asystowała podczas przygotowań produkcji telewizyjno-teatralnych. Z biegiem czasu zrozumieli, że darzą się nie tylko sympatią, ale i miłością. W programie Taka jak Ty zdradziła, że jej zmarły ojciec od razu bardzo polubił jej wybranka.

Mama tak podejrzliwie patrzyła, tata bardzo polubił od razu Janusza i ja za bardzo nie opowiadałam rodzicom o tym. Ja też skryta bardzo mocno jestem w ogóle na życie i prywatnie nie otwieram się, więc to wszystko gdzieś w sobie trzymałam, aż w końcu zaprosiłam rodziców, kiedy Janusz powiedział, że chciałby poznać moich rodziców, bo bardzo poważnie myśli o mnie. To był najpiękniejszy moment na który czekałam też kilka lat.

Parę dzieli 18 lat, jednak to nie stanowiło dla nich żadnej przeszkody. 16 sierpnia 2008 roku wzięli ślub. Owocem ich związku jest córka, Kalina, która ostatnio daje im popalić.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz mają problemy z córką?

Urbańska zawsze mogła liczyć na wsparcie ojca i biorąc z niego przykład, stara się być blisko córki, która ma już 13 lat. W rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem przyznała, że często zdarza jej się odkładać karierę na boczny tor, ponieważ bardzo zależy jej na tym, by mieć z nią świetny kontakt.

[…] To jest najpiękniejsze, co mogło mi się przydarzyć, bo to mi dało taką siłę, on mi dał tą siłę dając mi swój czas i swoją atencję i to jest piękne, i to jest nie do przecenienia. Ja też teraz widzę, że ja z Kaliną żyjemy w ten sposób. Często wyłączam się z życia show-biznesowego i chcę z nią być.

Dziewczynka przejawia talent sceniczny, dlatego też uczęszcza na zajęcia w Akademii Studio Buffo. Natasza przyznała, że najbardziej zależy jej jednak na tym, by Kalina nie zaniedbywała obowiązków szkolnych.

Wspaniale się porusza, ale czy tym zajmie się w przyszłości? Czy widzi swoją przyszłość na scenie? Nie wiem. Na razie Kalina wie, że nauka jest najważniejsza.

Nastolatka wkracza w trudny wiek i zdarza jej się łamać niektóre zasady narzucone przez rodziców. Są oni przeciwni temu, by udzielała się w mediach społecznościowych, jednak ona bardzo chce być traktowana na równi ze swoimi rówieśnikami. Tygodnik Życie na gorąco poinformował, że zdarzyło jej się nawet prowadzić na Instagramie transmisję na żywo, co bardzo nie spodobało się jej matce. Urbańska weszła do pokoju i niezwłocznie zakończyła spotkanie.

Józefowicz jest bardzo zaniepokojony tym, że Kalina uaktywniła się w social mediach i gotów jest podjąć radykalne środki. Jak podaje Życie na gorąco, rozważał nawet ograniczenie jej dostępu do smartfonu. Artysta bardzo liczy na to, że jego syn, Jakub, przekona nastolatkę do tego, by ograniczyła aktywność na Instagramie.

Choć jest między nimi spora różnica wieku, to dobrze się rozumieją, lubią i fajnie spędzają razem czas. Kuba ma do niej cierpliwość (…) Jest też autorytetem – powiedziała Urbańska w rozmowie z tabloidem.

A czy wy jesteście przeciwni temu, by tak młode osoby, zwłaszcza dzieci gwiazd, udzielały się na takich platformach jak Instagram, TikTok czy YouTube?


Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz z córką Kaliną pokazali dom w Dzień Dobry TVN

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz z córką Kaliną pokazali dom w Dzień Dobry TVN

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz z córką Kaliną pokazali dom w Dzień Dobry TVN

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz z córką Kaliną pokazali dom w Dzień Dobry TVN

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz z córką Kaliną pokazali dom w Dzień Dobry TVN

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz z córką Kaliną pokazali dom w Dzień Dobry TVN

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jestem przciwna nie tylko co do udzielania się dzieci artystów czy celebrytów ,ale ogólnie dzieci.Po co rodzice opowiadają o tym publicznie?przecież jak Kalina się dowie to dopiero będzie jazda .Rodzice lepiej to przemyslcie.

 • Gość pisze:

  Mama jest piękna Natasza pięknie tańczy spiewabardzouzdolniona

 • Gość pisze:

  Chyba do mamy nie podobna dziewczynka.

  • Gość pisze:

   Same gwiazdy.!!!!!!Jakżesz by córunia tak pięknych ,zdolnych i utalentowanych rodziców mogłaby nie być ósmym cudem świata. !!!!!!????????????🤣

 • Gość pisze:

  No cóż córka dorasta to normalne.

 • GośćJanka pisze:

  Ja jestem przeciwna co do udzielania się dzieci artystów, celebrytów w mediach społecznościowych. Kalinka jest bardziej podobna do ojca, szkoda. Mama jest od niej ładniejsza . Może wyrośnie i się zmieni .

  • Gość pisze:

   Według mnie ładna, naturalna i fajna dziewczyna:)

  • Gość pisze:

   Jakim
   trzeba być patusem, żeby napisać tak o 13 letniej dziewczynce.

  • Gość pisze:

   prawda

  • Gość pisze:

   Kim trzeba być, żeby wyrażać swoją opinię na temat czyjejś urody, a zwłaszcza dziecka, dorastającej dziewczynki?! Kalinko, jest uroczą młodą istotą. Życzę Ci, byś z rozsądkiem podchodziła do podobnych komentarzy. Czy poprosiła byś taką osobę o radę? Jeśli nie, to nie należy brać pod uwagę jej opinii.

 • Gość Zenobia pisze:

  No przecież córcia musi zrobić karierę Ma to
  w genach tylko gwiazdą być i nie robić nic Kasa sama leci,aż się dziwią dzieci że za pokazanie siebie można żyć prawie jak w niebie

  • Gość pisze:

   Pani Zenobio. To proszę nie robić nic i kasa będzie lecieć. Serio Pani uważa ,że artyści nic nie robią? Czy tylko żółć zazdrości Panią zalewa ?

  • trener pisze:

   droga Zenobio, wielogodzinny trening, dzien w dzien, od małego, to rzeczywiście prawie nic. Prawie to samo co oglądanie telewizji albo czytanie portali plotkarskich

 • Gośćlidka pisze:

  Nie powinna sie udzielać w m3diach. Narobi sobie kłopotów . Po co to tak młodej dziewczynie

 • Gość pisze:

  Same Gwiazdy w Polsce

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×