Szukaj

Umordowana Agnieszka Sienkiewicz skarży się na ciążę. „To stan jednak „ciutkę” przereklamowany”

Agnieszka Sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz bez makijażu skarży się na ciążę

Agnieszka Sienkiewicz podzieliła się refleksją na temat ciąży. Gwiazda pokazała zdjęcie bez makijażu po „trudnym i długim dniu”, do którego dołączyła zaskakujący wpis. Dlaczego skarży się na ciążę?

Agnieszka Sienkiewicz już niedługo kolejny raz zostanie mamą. Gwiazda kilka tygodni temu pochwaliła się, że jest w ciąży – pokazała nawet urocze zdjęcie ciążowego brzuszka, choć zwykle strzeże swojego życia prywatnego jak oka w głowie. Sienkiewicz wraz z ukochanym dołączyli do coraz liczniejszego grona gwiazd, które na fali baby boom w 2019 roku powitają na świecie pociechę, ale wygląda na to, że Agnieszka jest już zmęczona ciążą.

Gwiazda pochwaliła się zdjęciem bez makijażu, ale to jej wpis wzbudził większe zainteresowanie. Gwiazda poskarżyła się bowiem na „stan błogosławiony”:

To był długi i trudny dzień….. Chyba należę do osób, które uważają, że ciąża to stan jednak „ciutkę” przereklamowany!!!  Wiem, że wypada mówić jak cudnie, jak bosko i kwitnąć i błyszczeć, smyrać się po brzuchu i nosić z dumą…. Rzeczywistość bywa różna, rano koktajl a wieczorem, o zgrozo zupka chińska ( i tak wiem, że nie zdrowe, nie musicie mi pisać !!!) I czasem energii starcza gdzieś do południa a przecież należałoby jeszcze mieć zadbane pazurki i na jogę wyskoczyć. I nie będzie tu zdjęć z pięknie rosnącym „brzuszkiem” bo w nic atrakcyjnego się brzuszek nie mieści a Właścicielka brzuszka dostaje histerii na myśl o spędzaniu godzin w galerii handlowej walcząc o wbicie się w cokolwiek co nie ma kształtu worka. I jeśli są tu Panie, co myślą jak ja, to ku pokrzepieniu mogą mi komentarz zostawić, co bym wiedziała, że nie jestem jedyna „co stan błogosławiony” wolałaby ciutkę skrócić#pregnant#pregnancy#motherhood#momtobe

Wiele Internautek przyklasnęło Agnieszce i zgodziło się z jej punktem widzenia, dzieląc się podobnymi odczuciami.

Zgadzacie się z nimi?

Mąż Agnieszki Sienkiewicz pokazał przepiękne zdjęcie ciężarnej gwiazdy na wakacjach! Zosia to kopia sławnej mamy!

I po sekrecie! Płeć maleństwa Agnieszki Sienkiewicz ujawniona!

Ciężarna Agnieszka Sienkiewicz w dwóch kreacjach. Jak wygląda na żywo z zaokrąglonym brzuszkiem?


Agnieszka Sienkiewicz bez makijażu

Agnieszka Sienkiewicz bez makijażu

Ciężarna Agnieszka Sienkiewicz na Jamajce

Ciężarna Agnieszka Sienkiewicz na Jamajce

Agnieszka Sienkiewicz w ciąży z córką

Agnieszka Sienkiewicz w ciąży z córką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×