Szukaj

Ula Chincz wypuściła nowe ciążowe zdjęcia. Eksponuje brzuszek, a fani porównują ją do księżnej Diany

Ula Chincz, księżna Diana

Ula Chincz, księżna Diana

Ula Chincz jest w zaawansowanej ciąży. Powiadomiła fanów stosunkowo niedawno, a  gratulacje płynęły z całej Polski. Dzisiaj za nie dziękuje, prezentując krągłości w pięknej sesji.

Ula Chińcz jest w ciąży. Spodziewa się drugiego dziecka, a radosną nowinę przekazała, będąc już w zaawansowanym stanie, prezentując przepiękne fotografie z mocno już zaokrąglonym brzuszkiem. Informacja wywołała niemałe poruszenie wśród fanów.

W życiu Pedantuli szykuje się mała rewolucja, gdyż nasza ekipa już niedługo się powiększy. Dzisiaj zatem odcinek inny niż dotychczasowe, bo bardzo osobisty. Odpowiadam w nim na pytanie: co teraz będzie z kanałem i z blogiem? – napisała.

O swojej ciąży opowiedziała w filmie, pod którym zebrała mnóstwo gratulacji. Poruszyła też temat terminu porodu – jej dziecko przyjdzie na świat na przełomie 2020 i 2021 roku. Wtedy dziennikarka planuje ograniczyć swoją działalność w sieci, co nie znaczy, że odetnie się od swoich aktywności:

Od połowy grudnia, pewnie do końca stycznia, moje „pedantulowe” aktywności będą trochę ograniczone z oczywistych względów. To będzie taki czas, żeby się odnaleźć w nowej rzeczywistości, żeby się tym czasem nacieszyć. (…) Jeśli zniknę, to tylko na chwilę. Jeśli dziecię będzie spało, będą do Was pisać i tworzyć kluczowe treści – mowiła.

Dzisiejszym postem na Instagramie podziękowała za mnóstwo ciepłych słów i gratulacji i zdradziła, nad czym pracuje.

Ula Chincz z dużym brzuszkiem dziękuje fanom. Czy wygląda jak księżna Diana?

Ula, która jest żoną informatyka, Sławomira, oraz mamą 11-letniego Ryśka, już niedługo zostanie mama po raz drugi. Ma jeszcze kilka miesięcy, żeby się przygotować, a także na to, żeby dokończyć swoje pedantulowe projekty. Dziennikarka nie zapomniała także podziękować fanom, za liczne gratulacje.

Opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w granatowej sukni na ciemnoniebieskim tle. Poza, a także odpowiednio ułożona fryzura powodują, że przypomina księżną Dianę. Piękna sesja.

Kochani! Dziękuję za OGROM gratulacji i życzeń. Próbuję wszystkie przeczytać i zostawić choć serduszko w podziękowaniu, ale chyba jestem na straconej pozycji. Ja pracuję jak mróweczka, na zapas szykując dla Was odcinki o odbarwianiu i środkach czystości, a teraz biorę się za święta! Bożego narodzenia jeszcze we wrześniu nie było, ale ten rok jest u mnie tak szalony, że co tam!

Co do uroku ujęcia nie mają wątpliwości internauci, oni także dostrzegli łudzące podobieństwo Uli do księżnej Diany.

  • Ula jesteś przepiękna!  Wyglądasz jak Księżna Diana, ogromne gratulacje.
  • Pani Ulu wszystkiego najlepszego. Wygląda Pani zjawiskowo.
  • Pięknie, wyglądasz tu jak Diana.
  • Cudna fotografia – piszą.

Czekamy na kolejne piękne kadry.


Ula Chincz jest w ciąży - wygląda jak księżna Diana

Ula Chincz jest w ciąży - wygląda jak księżna Diana

Ula Chincz w ciąży

Ula Chincz w ciąży

Ula Chincz w ciąży

Ula Chincz w ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×