Szukaj

Ula Chincz pokazała zaśnieżony wózek synka po spacerze. Sprytnie poradziła sobie z bałaganem. Za ten patent matki ją pokochają

Ula Chincz

Ula Chincz

Ula Chincz pokazała w sieci, jak wygląda wózek jej malutkiego synka po spacerze w śniegu. Nie wygląda to najlepiej. Jest jednak na to sposób. Właśnie go zdradziła. Zobaczcie.

Ula Chincz pod koniec ubiegłego roku drugi raz została mamą. Na świecie pojawił się Robert. Dziennikarka wychowuje już 11-letniego Rysia, który został dumnym starszym bratem. Zdradziła, że świetnie odnalazł się w nowej roli.

Rysio przyjął go świetnie, bo zawsze chciał mieć brata. Jego marzenie się spełniło i jest fantastycznym opiekunem dla Roberta. Raczej towarzyszem niż opiekunem, jeszcze, ale lubi brać go na ręce i pogadać z nim trochę i to jest bardzo fajne.

Maluszek zawojował całą rodzinę Uli, a niedawno minęły 3 miesiące od narodzin jej drugiego syna. Chincz z tej okazji zdradziła, że drugie macierzyństwo nieco ja zaskoczyło.

Równo 3 miesiące temu ten mały człowiek pojawił się w moim życiu i wywrócił je do góry nogami!

Zaskoczyło mnie to drugie macierzyństwo: niby jest jak z jazdą na rowerze, tego się nie zapomina, ale z drugiej strony ma się do czynienia z zupełnie nowym człowiekiem, który już przychodząc na świat ma swoje preferencje, opinie i oczekiwania!

Jedno wiem na pewno! Dzieci mają moc zmienia i świata! – napisała.

Mimo nawału obowiązków zawsze znajduje czas na spacer z maluchem. Niestraszny są jej nawet śnieg. Niestety wózek Roberta po takim wyjściu nie wygląda dobrze. Jednak i na to PedantUla znalazła patent.

Ula Chincz zdradza, co zrobić z wózkiem dziecka po spacerze w śniegu

W swoich programach poradnikowych Chincz znajduje metodę na niemal wszystkie porządkowe problemy. Nie ma więc co się dziwić, że ma także patent na ośnieżone, czy zabłocone koła wózka dziecięcego po spacerze. To genialny w swej prostocie pomysł. Właśnie się nim podzieliła na Instagramie.

Znacie ten patent? Mi w takie dni jak dziś ratuje podłogę! Nie zawsze mam jak doczyścić wózek, zwłaszcza kiedy jestem sama w domu, a dwie podkładki na buty (do kupienia w marketach budowlanych) rozwiązują problem! – napisała.

Jej fani zachwycili się pomysłem, przy okazji zdradzając swoje. Jest ich sporo, a kreatywność internautów nie ma granic.

  • O kurcze a ja rozkładam stary obrus żeby obciekło, a kółka myję w keksówce.
  • Pani jest genialna już ten patent przenosze do siebie.
  • Kurde, dlaczego ja nie wpadłam na ten pomysł kilka lat temu.
  • U nas mata z bagażnika.

A wy macie jakiś swój patent na mokre, zabłocone czy ośnieżone koła od dziecięcego wózka?


Ula Chincz pokazała wózek po spacerze w śniegu

Ula Chincz pokazała wózek po spacerze w śniegu

Ula Chincz na spacerze

Ula Chincz na spacerze

Ula Chincz z Robertem

Ula Chincz z Robertem

Dodaj komentarz

  • Ewela pisze:

    To samo robię z naszym wózkiem frontera. Ewentualnie na klatce otrzepuje przy pomocy zmiotki, to też działa 🙂

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×